Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2012-es állítólagos büntetést...

2012-es állítólagos büntetést akar a BKK/BKV bejahtatni rajtam ismét!? Részletek lent

Figyelt kérdés
sziasztok! nos a kérdésem a következő lenne hogy mit tegyek abban az esetben hogy, 2012-ben engem állítólag megbüntetett a bkv a 2-es metrón ( ami bár pest megyei vagyok és csepelre jártam iskolába még madártávlatban sincs attól az útvonaltól amerre én jártam tömegközlekedéssel, plusz elvileg augusztusban nyáron történt az ominózus eset) ! erről én kaptam levelet 2012 év végén és 2013 év elején amikoris én bementem és panaszt tettem hogy ezt mégis hogyan gondolják bediktált adatok és olyan aláírás alapján ami még közel sincs az enyém kinézetéshez képest! akkor ők kitöltettek velem egy dokumentumot és közölték hogy majd értesítenek..nos ez azóta se történt meg. viszont a tegnapi nap folyamán érkezett egy újabb levél a kedves bkk-tól hogy nekem 32500 forintos tartozásom van és ha nem fizetek 15 napon belül megduplázzák!! Nos mi jogon akarnak tőlem ennyi pénz 15 napon belül ha ők 4 éve nem tudtak értesíteni arról amit mondtak! Plusz úgy tudom 2009 óta változott a jogszabály és az elévülési idő mindenre egy év lett! Akkor most írjak nekik egy levelet hogy elmennek a...vagy hagyjam figyelmen kívül az egészet?! vagy keressek fel egy ügyvédet mert néhány helyen olvastam hogy ha válaszolok nekik akkor csak rosszabbul járok! kérlek valaki aki tud érdemleges információval segítsen!
2016. szept. 7. 11:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!