Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Állítólagos lopás ért bevittek...

Állítólagos lopás ért bevittek, de embertelenül bántak velem. Mi akar ez lenni?

Figyelt kérdés

Tegnap délután le volt rakva egy út szélre ilyen színesfémdarabok és úgy gondoltam ez senkié lehet,és összeszedem úgysincs gazdája gondoltam leadom a Méh-telepnek egy pár kg alu cső volt.

Lopási szándék tehát nem volt bennem,azt hittem nincs gazdája.Mikor összeszedtem és indulni akartam akkor egy ember odajött és feltartott nem jöhettem el míg ki nem hívta a rendőrséget. Kijöttek a rendőrök és bevittek szabálysértésre elkövetett lopás kísérletért,mivel a fém visszakerült a helyszínen a gazdának.

Nade a rendőrkapitányságon olyan brutál módon beszéltek velem,hogy ez nem igaz.Trágár szavakkal beszéltek hozzám,pedig beismertem,a vétkemet,és hozzá tettem azt hittem a fémnek nincs gazdája,és azért akartam elvinni,nem lopni akartam,dehát ki tudta,hogy van gazdája mivel az út szélére volt lepakolva.Mondtam,hogy együttműködő leszek,de a rendőröket ez sem érdekelte,szidkozódtak,átkozódtak,veréssel fenyegettek.

Az egyik nagyon undokul beszélt velem.

Ez a rendőrség?

Még van k.épe az államnak azt mondogatni,hogy a rendőrség cég az egyik legelismert állami szerv? Hát bújjanak már el.

Ez lenne a tisztelettudó rendőrség? Ezek egy nagyon csúnyán átkozódó kis emberek s...lakjai,és még a médiának van pfája azt mondani,hogy a rendőrség tisztességes,hát nem,jó van köztük normális,mondjuk a nyomozó aki utánna kihallgatott tök rendes volt ,csak azok a járőrök akik bevittek,meg ott a közrendvédelmin.

Hát szégyelljék el nagyon magukat.Aki már elkövet egy kis hibát is azzal úgy beszélnek mint egy kutyával.

Azt bezzeg nem tudják az emberek,hogy mocskul beszélnek.

Azért is írom ide a tegnapi esetemet,hogy az emberek tudják meg minnél többen,hogy milyen a rendőrség.

Hiszen ez az állami szerv,nem tisztelt rendőrség,hanem szánalmas d...isznószájú ocsmány társaság,még azt mondta a járőr,hogy űljek le abba a székbe gyorsan,mert ha nem beleugrik a dunába. Hát ugordjon bele!

Szánalmas fé...eg társaság.



2012. okt. 2. 18:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Senki nem bánt veled embertelenül. A rendőröknek is joguk van a szabad véleménynyilvánításhoz, csak úgy, mint másnak. Ha a holokausztot tagadták volna, na, az más tészta lenne!
2012. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Ott kezdődik, hogy nem kéne elvinni az útszélére lerakott holmikat és ilyen kamu dumával jönni, hogy nem tudtad hogy van gazdája. Pont egészen véletlenül utánfutóval furikaztal és akkor láttad először mi. Kamu.
2012. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 tetris ***** válasza:
89%

Szia! "csak úgy" le voltak rakva azok az alumdarabok?

Milyen út szélén voltak? Tán csak nem valaki kertjében van az az út?

Ez nekem olyan gyanús, már ne is haragudj!

Arra nem gondoltál, hogy talán házfelújítás van, és éppen rakodják be a kellékeket? Talán utoljára maradtak a rudak. Nem voltak esetleg még becsomagolva?

Azt írod, hogy "beismertem a vétkemet" meg még azt is, hogy ..."aki elkövet egy kis hibát...".

Vagyis saját magad is beismered, hogy nem vagy ártatlan.

Örülj neki, hogy megúsztad annyival, hogy csak csúnyán beszéltek veled azok a rendőrök.

Tanulság: Máskor ne vedd fel senki háza előtt a kirakott holmit, csak ha már biztos vagy benne, hogy az elvihető.

2012. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

Tudod, nem véletlen hogy ilyen a rendőrség, gondolom hogy naponta hallják az olyan kifogásokat, hogy: de mán csak ott vót az kérem, és a kertbe sem én másztam be, csak úgy bedobtak.... és nem mi loptuk el és különben is visszavittük...há de mán de rászista a biztosúr!


Az "ott volt gazdátlanul, csak ott találtam" mesét nem igazán veszi be senki...

2012. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Velem még nem beszéltek így a rendőrök, Nem biztos, hogy van összefüggés, de nem jutna eszembe az út széléről, látszólag gazdátlan holmit összeszedni. Valamiért úgy érzem, hogy az alucső nem terem az árokparton. Persze alucső a közlekedési tábla is, ami úgy nőtt oda, mint egy fa, még lombja is van.
2012. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Velem is így beszéltek, fel is voltam háborodva!!! Pedig ott állt magában az a full extrás BMW X6-os, a fene se hitte volna hogy valakié.
2012. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Erről egy vicc jut eszembe.

A cigány viszi a tehenet az úton. Odamegy hozzá a rendőr.

- Gazsi! Mit viszel már megint?

- ÓÓÓ semmit biztosúr.. Csak egy kötelet amit az út szélén találtam.

- de hisz a kötél végén a szomszéd tehene van!

A cigány hátrafordul majd felkiált

-ÓÓÓÓ te jó ég! Hogy került a kötél végére az a tehén?????


Nagyjából a te útszéli fémhulladékod is hasonló lehet...

2012. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 bumbi02 ***** válasza:
82%

Azért is írom ide a tegnapi esetemet,hogy az emberek tudják meg minnél többen,hogy milyen a rendőrség.



Igazad van!! Egyszer így jártál, most már az egész rendőrség ilyen!


Ha az orvos bunkó, akkor miért nem bunkózzuk le az összes orvost? Mentem vissza éves kontrollra dokihoz, - előte más volt az ortopédián, hozzá akkor mentem először - , mire ezzel nyitott hogy minek jött maga ide? tudja mi a baja nem? Még mindig ugyanaz. Most szidjak minden orvost, és átkozódjak hogy jajj de gonoszak?


De ismerek amúgy bunkó tanár, bunkó tűzoltót, bunkó portást, bunkó bolti eladót.. sőt..még buszsofőrt is. Most akkor az összes bunkó lenne, vagy csak az aki tényleg az? Szerintem egyértelmű.

2012. okt. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Én még meg is pofoztalak volna. NE LOPJ!
2012. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

"mire ezzel nyitott hogy minek jött maga ide?"


És minek mentél oda?

2012. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!