Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A bevonulásnál (Honvédség)...

A bevonulásnál (Honvédség) van fogorvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés
Tehát Szentendrén. Annyit tudok, hogy kapunk védőoltást, ilyenek, de arra lennék kíváncsi, hogy van-e fogorvosi vizsgálat.

2016. szept. 7. 13:09
 1/6 anonim válasza:
A felvételinél volt nem? Úgy todom ott tetőtől talpig megvizsgálnak minden jelentkezőt. Még talán Urológiai vizsgálat is van.
2016. szept. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pontosan.

A mai nap folyamán megtudtam, hogy a bevonulásnál csak általános orvosi vizsgálatra illetve védőoltásra kerül sor. Tehát a "tetőtől talpig" vizsgálat (fogászat, urológia, neurológia, stb...) csak az alkalmasságin történik.

Köszönöm!

2016. szept. 9. 18:59
 3/6 anonim válasza:
Szia én most én 3 hete vonultam be az Altisztibe Szentendrére és volt fogászat mellette kaptunk 3 védőoltást és vérnyomást is mértek és még volt drogtesztünk ami annyi volt hogy vizeletet kellett adni abból csinálták meg a tesztet ,remélem segítettem
2016. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hali

Nekem a toborzóirodában mondták, hogy nincsen. De Neked is elhiszem, annyi a kérdésem, hogy nekem folyamatban van a kezelés, ugyanis van lyukas fogam, de ennyi. Szóval, ha bevonulásig nem lesz kész, de az alkalmasságin minden zöld lett, gondolom nem fognak hazaküldeni Szentendréről, ugye?

2016. szept. 11. 11:56
 5/6 anonim válasza:
Bocs hogy ilyen soká irtam vissza ,de szerintem nem küldenek haza ,normálisak voltak de azért nem ártana sürgetni a fogorvost biztos ami biztos
2016. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a segítséget! :)
2016. szept. 21. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!