Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek fotografikus...

Szerintetek fotografikus memória az, ha első elolvasásra meg tudom tanulni a leckét akármilyen komplikált idézni tudok tudom, hogy ha kérdezik ez meg az a sor hol van akkor szinte pontosan meg tudom mondani? A neten kitöltöttem pár tesztet pozitívak.

Figyelt kérdés
2016. szept. 7. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem igen :)


bárcsak én is ilyen könnyen tanulnék!:(

irigylem az ilyen embereket:(

2016. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ez az .

Nekem bőven elég ha órà figyelek . Felelésnél eléggé nézett az új töri tanàrunk amikor szórol szóra el mondtam amit ő az elöző óràn . Biosz tanàrunk vilàgitott erre rà , hogy nem vagyok annyira àtlagos , ő is meg mondta hogy az àtlag ember kb 10%-àt hasznàlja az agyànak én meg ennél jóval többet . Annyi hogy én minden rosz dologra is tisztàn emlékszek azaz van ennek valamennyi hàtrànya , de a tanulàs az elönyömre szolgàll .

Nem véletlen vagyok minden tantàrgyból 5-ös úgy , hogy nem nagyon nyitogatom a füzetet , bàr a balesetemre tisztàn emlékszek :/ Sok előny mellet jóval több hàtrànya is tud lenni .

2017. szept. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!