Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok erről? [angol]

Figyelt kérdés

Angoltanárt keresek. Bizonytalanul használom a nyelvet, az iskolai angolon pedig sokan vagyunk, így természetes, hogy nem kapok annyi figyelmet. Ezért arra gondoltam magántanárhoz fordulok. De nem tudom megbízható-e ez az oldal. Az árak szerintem jók.

[link]

Néztem nyelviskolákat is, de ott a beiratkozási díj (20.000FT) mellett még egybe is kellett fizetni az óradíjat(70-80.000FT), ezért is lenne jobb ez. Ha esetleg tudtok ilyen árakkal nyelviskolát, ahol egy emberrel is foglalkoznak, kérlek linkeljétek.



2016. szept. 9. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak angoltanárt ismerek, aki nagyon profi és interaktívban is tanít. A nyelviskolákat azért nem javaslom, mert ha ott valaki lemarad (pl. a nyelvtant nehezebben érti meg), akkor ugyanúgy jár,mintha az iskolában tanulná: a tanfolyam megy tovább előre úgy hogy egy létfontosságú dolgot nem tanult meg/szarul tanulta meg. Akkor pedig ígyis-úgyis magántanár lesz a vége...
2016. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Ezeket találtam még. Nem tudom róluk van-e tapasztalatotok, jók-e vagy sem.

Köszönöm, ha megnézted.

2016. szept. 9. 21:11
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezért gondoltam magántanárra. :/ Pont a lényeg veszne el.
2016. szept. 9. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, privátban megadhatom neked az illető elérhetőségét. Írsz neki e-mailt, ő elmondja, hogyan tud vállalni, eldöntöd jó-e neked, és ha nem, még mindig itt lesznek az angoltanarok.com oldalak (ezekről nem tudok nyilatkozni, én is tőle tanultam meg angolul)
2016. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!