Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emlékeztek ilyen meleg szeptem...

Emlékeztek ilyen meleg szeptemberre?

Figyelt kérdés
Látom, hogy volt ilyen, persze, de az csak ilyen 1-2 napig tartott, 18 vagyok, szóval nem emlékszem sok mindenre ezzel kapcsolatban, de volt ilyen máskor is? Egy kicsit azért durva, hogy szeptember közepefele strandidő legyen, tavaly is ez volt.
2016. szept. 9. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, persze.

Ez a globális felmelegedés azért szerencsére nem ilyen lineáris dolog, hogy akkor most már csak ennél melegebb szeptemberek jönnek. ;-)

2016. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sőt! 200-ben okt. 23.-án költöztünk, és akkor is majdnem ilyen meleg volt. Csak nov elején kellett egy keveset fűteni.
2016. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én örülök neki egyébként. :)
2016. szept. 9. 21:44
 4/5 2*Sü ***** válasza:

Néhány adat:

Az idokep.hu alapján ma a legmelegebb Fonyódon volt: 25,3 °C.

A leghidegebb Beret településen mérték: 13,8 °C.


A mai napra a melegrekord 38,2 °C volt, amit 1946-ban mértek Szegeden.

A hidegrekord -0,5 °C, amit 1991-ben Salgótarjánban mértek.

2016. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha öreg az ember, de még nem annyira, hogy szenilis is legyen, sok mindenre emlékezik.

Én pl. arra, hogy októberben újra virágzott a gesztenye.

Meg olyanra, hogy március 15-én rövidnadrágban és pólóban elpusztultam a hőségtől, 3 hét múlva pedig térdig gázoltam a hóban a Pilisben.

2016. szept. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!