Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azzal, ha hangosan angolul...

Azzal, ha hangosan angolul olvasgatok/beszélek, elérek valamit, vagy csak magamat szórakoztatom?

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél elérni? Mi a célod vele?
2016. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát... Ez jó kérdés. Igazából szerintem a kiejtésem elég jó, a sok angol film/sorozat miatt, plusz ugye szeretem hallgatni, ahogy más, esetleg én angolul/ más idegen nyelven beszél. Amit fejleszteni akarok, az talán a nyelvtanom.
2016. szept. 9. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted ezt csinálni, akkor igenis elérsz vele valamit: jól érzed magad az angoltanulás kapcsán, egyre több jó élmény, pozitív érzés fog így kapcsolódni az egészhez, ezért még szívesebben fogsz angolul tanulni, amitől még jobban fog menni. Vagyis motiválod magad, és a motiváció az egyik legfontosabb valami a nyelvtanulásban. Úgyhogy csak egészen nyugodtan! :))
2016. szept. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!