Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? Hogy tanuljak...

Hogy csináljam? Hogy tanuljak angolul? Többi lent!

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, nyelvi gimnáziumba járok, angol szakra. Szeretnék az angol nyelvvel foglalkozni!

Attól függetlenül, hogy angol a főnyelvem a suliban, úgy érzem- és nem csak érzem- hogynincs túl nagy tudásom, tehát nem tudok egyszerűen angolul. Nyilván, azért ha muszáj lenne, tudnék segítséget kérni, vagy valami és angol videókat nézek, amiknek a 85%-át megértem. Voltam New York-ban tavasszal és nagyon tetszett, rögtön tudtam, hogy az az én városom. És, lám jövő nyáron megyek 1 hónapra. Egy nyelviskolán keresztül, illetve a nyelvsuliba. A neve: EF language school. :)))

Tehát, ez már eldöntött, -és kifizetett- kérdés.

1 évem van, hogy belerázódjak teljesen az angolba. Tehát, a kérdés, hogy készüljek, mit csináljak, hogy mire megyek jövőre már tudjak valamilyen szinten beszélni és a többi?! Mert, ott nem lesz egy magyar ember sem és lesznek óráim angolul, ahol aktívnak kell lennem.

Örülnék, ha hasznos tanácsokat kapnék!:)

Köszönöm előre is!:)))



2016. aug. 28. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt javaslonám, vedd fel a kapcsolatot egy magántanárral, aki anyanyelvi szinten beszéli az angolt, és alkudjatok meg. Én személyesen is ismerek egyet, nagyon jó arc srác, brutálisan vágja az angolt, és interaktívban is tanít. Ővele össze tudlak hozni ha érdekel...
2016. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 totolala válasza:

Én is sokáig hittem, ha valaki angol anyanyelvű, az milyen király.

Idén kaptunk egy angol anyanyelvű tanárt aki már 20 éve Magyarországon él.


És mi van az órákon? Magyarul magyarázza el a nyelvtant mint valami Matematikai egyenltetet..

Ezzel szemben a huszonéves magyarországon született tanárt meg istenítik... Ő tudja azt, mi lehet az amit nem érthetnek, s azt, hogy ő ezt pár éve hogyan értette meg..

Ez egy anyanyelvűnek egyértelmű.

2016. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tanár tudása nem biztosíték mindenre, nem is azért mondtam. Attól hogy a tanár keni-vágja az anyagot, módszertanilag igenis lehet szar, azaz hogy nem tudja tanítani is azt.


A jó tanár tanít.

Az igazán jó tanár szemléltet.

De a legeslegjobb tanár inspirál.

2016. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a gyk-t, keress valami angol nyelvű hasonló fórumot, és ott folytasd a kérdezősködést, akár ugyanebben a kérdésben is!
2016. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kérdésben = témában
2016. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!