Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy történetem, fiú...

Van egy történetem, fiú barátal kapcsolatban?! 14/l (szerelem)?

Figyelt kérdés
Itt a történet: 2016. Szept. 1-jén új iskolába kerültem. És van egy fiú az osztályba aki elég helyes, de nem nagyon foglalkoztam ezel csak feltünt hogy a srác nem csúnya! Még nem volt kapcsolatom. Két napal a sulikezdés után vagyis szombat este rámirt a srác. Nagyon megörültem és egyben meg is lepödtem mert ilyen még nem volt! A fiúval 3 órát irogattam. Nagyon látszot hogy a fiúnak tetszem irta hogy szép vagyok, megkérdezte hogy van e barátom, mondtam neki hogy nincs. Másnap reggel a fiúval nem nagyon beszéltem csak köszönt. Ez kicsit roszul is eset, de nagyon meg volt iletödve, látszot rajta! De folyton nézett. Irni nem ir este! Megkérdeztem néhány osztálytársamat hogy mit tudnak a fiúrol. Sokan mondták hogy jófej meg ilyenek, de az egyik lány mondot egy pletykát ami elég fura. A fiú elméletileg azért jöt össze egy lányal mert nagy volt a melle meg azért szakitotak mert nem csokoloztak! Na mikor ezt elmondta nem mondtam semmit csak gondolkodtam. Mindenki azt mondta jófej meg ilyenek és hogy lehet hogy nem is igaz az egész... utána se veszéltem a sráccal de szépen lasan rájötem hogy beleszeretem a fiúba! Szerdán végre beszélgetem vele kb 3 percig mert odajöt az osztálytársam és közölte hogy a fiúval hogy csajozol. Ezel a fiú elment... Én tök mérges voltam. Végre beszélgettem vele bár tök lényegtelen dolgokrol de akkor is... de közben tesiórán kidoboztunk és nem dobot ki meg ilyenek. Pénteken a nagyszünetben keten elindultunk lefelé az udvara és el kezdtünk beszélgetni odata a papirrepülöjét csak ugy és végig beszélgetük a nagyszünetet azóta megint nem beszéltünk. Végig ugy vert a szivem hogycsak na el se hittem hogy én beszélgetek vele... Na hát az a történet. Segitenétek abban hogy most mit kéne hogy tegyek? Nagyon oszejönék vele de ö fél az egésztöl és nem tudom mit tegyek.... Kérlek segítsetek!!((( Egyszer irta nekem hogy megmutat egy fagyizot))) bocsi a helyesírásért

2016. szept. 10. 15:51
 1/2 2*Sü ***** válasza:

1. A legtöbb fiú ebben a korban ugyanolyan bizonytalan, félszeg, mint te. Néha még jobban is. Ugyanúgy félnek az elutasítástól, kudarctól, ezért ugyanúgy tartanak a kezdeményezéstől, az egyről a kettőre jutástól, lehet, hogy egy bátor előrelépést egy visszahőkölés követi. Pedig jobb egy biztos nem, mint a bizonytalan igen, mert ez előbbin túl lehet lépni. Segíts hát neki. Te is rá tudsz írni, te is oda tudsz menni hozzá, meg tudod szólítani. Ha ő nem hív, hát próbáld ki te. Mondjuk hívd el moziba, vagy sétálni, vagy fagyizni, akármi, de lehetőleg ne online akarj kommunikálj vele, meg ne is nagy tömegben, ahol zavaró tényezők vannak. Nem kell ezt túllihegni, kezeld ezt a beszélgetés dolgot úgy, mintha egy barátnődről lenne szó. „Mi újság, rég dumáltunk. Holnap lesz egy jó film, de egyelőre nincs senki, aki társulna hozzám. Nincs kedved megnézni velem?”. Szóval csak lazán.


2.

> de az egyik lány mondot egy pletykát ami elég fura. A fiú elméletileg azért jöt össze egy lányal mert nagy volt a melle meg azért szakitotak mert nem csokoloztak!


Vagy legalábbis ő így hallotta. Vagy rosszul rakta össze a történteket, a saját torz tükrén keresztül nézte. Vagy ezt akarta láttatni veled, mert mondjuk neki is tetszik a fiú. Vagy igaza volt. Elvégre egy normális kapcsolat, a szerelmi vonzódás nem csak szellemi, hanem testi is. A kettő nemhogy kizárja egymást, de mindkettőre szükség van, különben vagy csak barátság lenne belőle, vagy csak szex, mint afféle sport. Tehát az, hogy egy fiúnak tetszik egy lány melle, meg tetszik a kedvessége, stílusa, személyisége, az teljesen oké.


A hormonok kamasz korban türelmetlenné tehetik az embert. Lehet, hogy egy kvázi kibontakozó kapcsolatnak valóban az vet véget, hogy az egyik túl türelmetlen a másikkal szemben a szerelem testi kibontakozásának kérdésében. Ettől még amúgy lehet valaki kedves a barátaival, a kettő megint nem zárja ki egymást. Meg az idő is halad, az ember tanul, tanulságokat von le, egy következő kapcsolathoz már lehet, hogy máshogy viszonyul. Majd ha ott tartotok, akkor úgyis el fog dőlni a kérdés. Nem kell elkapkodni sem semmit, de elsietni sem. Ahogy az természetesen jön. Ha megtaláljátok a kompromisszumot oké, ha nem… Hát idővel úgyis minden változik. Lehet, hogy szétmentek, de addig lesznek boldog napjaid. Utána meg boldogtalanabbak, de majd az is elmúlik.

2016. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Teljesen igazad van...! Irni is fogok neki. Anyit kihagytam a történetböl hogy kicsit nehezeben tudunk ketten lenni mert én kolégista vagyok ö pedig itt lakik!
2016. szept. 11. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!