Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy komoly kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly kapcsolatban zavaró lehet ha BDSM-fétisem van?

Figyelt kérdés

Az előző barátnőm is emiatt szakított velem:(Most van egy friss kapcsolatom, de hiába szeretem a nőt,ès hiába működik nagyon jól a kèmia,csak a nagyon perverz dolgokra izgulok fel, csak úgy tudok elmenni.De fèlek, hogy ha előhozakodom ezzel,egy idő után ő is megunja:(

28/N



2016. szept. 4. 06:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak és kizárólag ez érdekel,illetve a másik fél nem vevő erre,akkor ez bizony válóok.
2016. szept. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kérdező egyszer tuti fogsz találni egy olyan leszbi nőt aki egyben domináns is és élvezné hogy aláz téged!

A Bdsm sokkal élvezetesebb tud lenni sok esetben, mint a ,,normális szex''

2016. szept. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olyan nincs h BDSM fetis :-D

Hatarold mar korul h pontosan mi izgat ...

2016. szept. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Egy hosszú, boldogtalan életet látok magam előtt, amely a végén keserűséggel és kiégéssel, magánnyal végződik. Sok sikert!
2016. szept. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mint az előttem szólók is írták ,ha a másik nem vevő rá akkor igen. Megnyugtatólag vannak olyan leszbikus /biszex nők is akik élvezik ha alázzák őket vagy éppen ok a dominánsak ,csak kicsit körbe kell nézni :)
2016. szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít nagyon perverznek? Egy kicsit engem is izgat ha a lány dominánsabb és esetleg keményebben hozzászegez a falhoz vagy az ágyhoz,erősen belémharap,érezteti hogy bármit tehet velem, de a latexcuccot,korbácsot,tűsarkút már meghagynám másnak.


22\LL

2016. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amiket írtál 6-os (latexruha, korbács,bilincs) alapdolgok:-) Hogy èn mit èrtek a perverz alatt?Mininum szájva vizelèst:-) Meg szeretem kikötözni/láncolni(tehát mozgáskèptelenné tenni), hogy azt tehessek vele amit akarok. Jó ha közben tiltakozik, sikítozik is. És a szerepjátèkokat is szeretem, ahol én vagyok az "úrnő". Tehát nem kell kikötözni, de nem tiltakozik semmi ellen mert én magasabb rangú vagyok nàla pl.üzletasszony-titkárnő. :-) Szóval tényleg perverz vagyok:-) És találnék olyan nőket,akik vevők erre de ezek nem mindig(általában nem) esnek egybe azokkal,akikbe szerelmes leszek:( Szeretnék egy tartós kapcsolatot, egy társat,aki ebben is partner.De akiket ez érdekelt azokba nem szerettem bele (eddig),akikbe meg bele szerettem azokat meg ez nem érdekelte vagy csak addig míg el nem múlt az újdonság-érzés:(
2016. szept. 4. 13:04
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Ezt inkább megalázónak, mint perverznek tartom, őszintén szólva.

Ha velem ilyesmit megpróbálna csinálni a párom, akkor kiadom az útját. Sosem fogom megérteni, ebben mi izgató, de hát persze kinek mi.

#6 dolgait pedig én is kedvelem, de számomra is az a határ. :)

2016. szept. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Èrtem:(
2016. szept. 5. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!