Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csináltam egy cs:go szervert,...

Csináltam egy cs:go szervert, és LAN-on van alapból, és ezért a barátaim nem tudnak belépni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy tutorialt követve megcsináltam egy szervert, (egy kicsit értek is hozzá, már csináltam css,Terraria,Minecraft MTA szervert is)és a rúteremhez is betudok lépni, ahonnan hostolom a servert, mindent meg is oldottam, csak a server LAN ban van valamiért magától, mit csináljak? Hogy betudjanak lépni? hogy nem legyen LAN

2016. szept. 11. 19:45
 1/3 anonim válasza:

Google a barátod.

De azt ajánlom hogy a szerver indítási változók között nézelődj.

2016. szept. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
újra néztem többször is a tutorialt amiről néztem, és semmi olyan nem volt ahol beálította volna :/ a google meg mindig olyanokat hozott ki, hogy: hogyan csinálj egy LAN servert -.- azért fordultam ide, hátha valaki tudja...
2016. szept. 14. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:
"sv_lan 0;map de_dust2" vagy amilyen mapot akarsz :)
2016. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!