Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok, ha haza...

Ti mit gondoltok, ha haza jönnék és ithol akarnám folytatni az iskolát nehéz lenne elkezdeni? Elfogadnák az angol sulis papírjaimat? Megérné ithol maradnom? Minden véleményt örömmel meghallgatok, nagy szükségem van segítségre.

Figyelt kérdés
Én a két testvérem, anyum és a mostoha apám kiköltöztünk Észak-Írországba 4 évvel ezelőtt. Én most vagyok 16 és amikor kiköltöztünk 7.-dik osztályos voltam de nem fejeztem be így nincs meg a 8 általánosom. Én már nem akarok kint maradni külföldön és hazaköltöznék apukámhoz és a családjához mivel a kapcsolatom mostoha apámmal elég rossz és anyummal is eléggé megromlott. Elég sokat veszekszünk amit én már nem birok és mindenki aki fontos számomra itt van Magyarországon. Anyum egy jó párszor nagyon durva dolgokat vágott a fejemhez amivel nagyon megbántott, többek közt azt is hogy le mond rólam és költözzek haza apámhoz. Arra a döntésre szántam magam hogy ezt meg is teszem. Most májusban fejeztem be az angol érettségimet.
2016. szept. 12. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogy van angolul az "ithol"? :D
2016. szept. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!