Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék a rajzolással...

Szeretnék a rajzolással foglalkozni. Adjatok nekem ötleteket miket rajzoljak? esetleg csatoljatok képeket! Előre köszi.

Figyelt kérdés
16/L

2016. szept. 12. 17:22
 1/6 anonim válasza:

Szia :)

Írd be googleba hogy tumblr draw, szerintem megjön az ihlet. Ha mégse akkor: [link]

Remélem segítettem :)

2016. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én ötletem hogy mesefigurákat rajzoljál :).
2016. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A képek lemásolása szerintem nem a legkreatívabb dolog... 😀 vagy ha képeket, figurákat rajzolsz, akkor vigyél bele valami egyedit! Pl használj csak egy komplementer színpárt!!! ( gyengébbek kedvéér vagy csak pirossal és zöldel, csak lilával és sárgával, vagy csak narancsal és kékkel, nomeg persze a színpárokon belül azoknak a keverékével fess/ rajzolj le valamit! Ehhez ajánlom a temperát, nagyon jól lehet vele keverni a színeket) Szerintem nagyon izgalmas feladat! Ha ezt a másolásos dolgot akarod erőltetni, akkor kérj meg valakit, hogy egy random képet nyomtasson ki neked, és te csak úgy rajzolod, hogy normálisan állítva soha nem láttad a képet, és fejjel lefelé van állítva ( ha gépen fényképnézegetőn megfordítja, úgy is jó, ha neked kényelmes) és persze te is úgy rajzolod ahogy látod... Ha teljesen kész, forítsd meg! Az emberek legnagyobb részének sokkal jobban sikerül így, mint ha rendesen rajzolja... Jobban megfigyeled a részleteket, hisz te lehet hogy tudsz lovat rajzolni, de fejjel lefele nem igazán tudod lerejzolni...

Próbálj ki minél több technikát!!! Alkoss vízfestékkel, szénnel, tűfilccel, csinálj kollázst, akármi! Ne ragadj le az egyszerű ceruzánál! Csinálj magadnak beállításokat vázákból, edényekből, poharakból,gyümikből, szobrocskákból, ilyesmikről! Ezt aztán több szemszögből, mondjuk asztalon ülve, oldalról, a földről ülve is megörökítheted, s mindig teljesen más lesz a kép, ugyan úgy csinálhatod különféle anyagokból! Rá fogsz jönni, hogy teljesen más lesz ugyan az grafittal vagy pasztellel... Kérj meg valakit, hogy legyen a modelled, legyen a mű egy portré vagy csak egy kroki! A( ha nem tudod, a kroki egy olyan ceruzarajz, amit pár perc alatt, egy személről készítesz pl.ahogy ő széken ül, és minél pontosabban megjeleníted rajta a mozdulatot, annyira arányosan ahogy csak lehet! Itt nem az a fontos hogy szépen meglegyen rajzolva a szemee..meg lerajzold minden karkötőjéét... Itt nem a sok részlet a fontos...) Minél többször csinálod, egyre ügyesebb leszel. Nézegethetsz neten videókat, amikből nagyon sok praktikát el lehet csenni 😊 Ajánlom, hogy ha még nem, akkor járj a sulidban(ha van) rajszakkörre! Beszélgess a rajtanároddal, kérj tanácsot. Bocsi ha nem érdekel a kisregény, nem hasznos vagy nem érted valamelyik részét! Sok sikert! Jó alkotást!😃

2016. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért! 😂😂
2016. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,hogy irtatok:) megpróbalom amiket mondtal.(3.kommentelő) igazából engem nagyon érdekel a "tetováló" mint szakma ezert inkabb tetoválásokat szoktam másolni. Ami sokak szerint nagyon jól megy persze szerintem annyira nem..van még hova fejlődni mikor már nagyjából mennek a dolgok akkor utánna magamtól szeretnék mintákat rajzolni! :))
2016. szept. 12. 21:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt pedig azért raktam ki,hogy más mintákban is kipróbálhassam magam:)
2016. szept. 12. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!