Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti milyen szituációs komédiákb...

Ti milyen szituációs komédiákban vagytok érdekeltek?

Figyelt kérdés
Gyakran szoktam animációkat készíteni, most pedig azon gondolkodtam, készítek egy sorit a barátaimmal(magunknak), persze először meg kéne írni, a neheze(hangfelvétel, animálás, stb.) csak aztán jön. Szóval a témán veszekszünk, és már van is pár ötlet, de érdekelne, titeket mi érdekel. (őrültek vagyunk tudom :D)

2016. szept. 12. 20:42
 1/3 A kérdező kommentje:
hozzánk és a hangszínünkhöz mért karakterek már vannak,de az egymáshoz való viszonyuk, körülmények és a téma necces... szóval bármilyen baromság segít :)
2016. szept. 12. 20:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne tőlünk várjátok az Oscar díjas ötletet. Ha valakinek van is JÓ ötlete, valószínűleg szívesebben csinálná meg saját maga valakivel vagy inkább pénzért adná el. Az ötletnek ebben a szakmában is nagy értéke van. Mellesleg elég nagy itt az ellentmondás. Azt mondtad, magatoknak csináljátok, nem? Akkor miért érdekel, hogy nekünk mi tetszene? Ez az egész nem erről szól. Ne akarj megfelelni néhány embernek, aki lehet, hogy csak random lök be ide neked egy rizsát át se gondolva a dolgot. Mégis miért akarnád ezt? Miért akarsz olyat csinálni, ami nem TE vagy?
2016. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Attól tartok félreértesz. Egy pár ötlettől függetlenül a gyakori kérdésekről még mi írjuk meg, a kérdést csak kíváncsiságból tettem fel. a kész produktumot esetleg felrakjuk youtubra, de ennél többet nem várunk. másrészt meg ettől még az én nevemen van a dolog, a fő készítő, rendező, stb. még én vagyok.
2016. szept. 12. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!