Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem éjjel...

Miért történik ez velem éjjel már második napja? (Több lent)

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy nem tudok aludni. De ez nem minden :D tegnap éjjel ugye próbáltam aludni, de nem ment, egyáltalán. Ma megint nem megy. De ma valami járt a fejemben, miközben próbáltam aludni. Valami aggasztó, idegesítő. Végül már teljesen izzadtam, mikor kimentem, és kint elsírtam magam, minden igaz ok nélkül (az orrom bedugult és alig kaptam levegőt). Mit tudok tenni? Volt már valaki ugyanígy?

2016. szept. 13. 00:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Sírni nem szokásom, de stressztől volt, hogy aludni nem tudtam.


Olyan is előfordult velem, hogy sok gondom volt és tovább járt az agyam, képtelen voltam aludni... Túlzottan fel voltam pörgetve a megoldatlan problémáktól.


Tipp.: Öleld át a kispárnádat, vagy egy másik nagypárnát, nekem ez segíteni szokott.


Lefekvés előtt ne egyél, cukros dolgokat estefelé ne egyél. Teát ne igyál és semmilyen koffeines italt ne vegyél magadhoz este! A tea 4 órán keresztül élénkíthet!


Hallgass szép (klasszikus) zenéket elalvás előtt.

2016. szept. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!