Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez miért történik?...

Mrs.Redy kérdése:

Szerintetek ez miért történik? Minden éjjel hajnali 3 órakor felkelek.

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve kezdődött ez a történet. Általában átlag időben fekszem le (értem: 8-9 óra).Persze néha csúszik körülbelül 10-11-ig. Miért riadhatok fel minden egyes alkalommal pontosan 3 órakor? Kicsit már hátborzongatónak tartom az egészet....mert ha esetleg 3x vagy 4x előfordul az oké, de, hogy az utóbbi 1 évben olyan már szerintem nincs...:/

2014. febr. 15. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, mert lefekszel 8 kor
2014. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha éjfélkor fekszesz le biztos nem lesz ez.
2014. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Írtam , hogy van mikor csúszok a lefekvéssel 10-11 óráid de akkor is felkelek....
2014. febr. 15. 13:03
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Én meg életem eleje óta felkelek 5-kor, aztán később visszaalszok. Nincs ebben természetfeletti.
2014. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, azzal súlyosbítva, hogy nagyon rosszul éreztem is magam, sokszor a páromat is fel kellett keltenem, annyira furcsa rossz érzéseim voltak és mindig hajnali fél négykor, azért egy éven keresztül nem tartott, de pár hónapig igen, nem tudom az okát, de én inkább pszichológiai oldalról közelítettem a dologhoz, valószínűleg az alvás fázisaival van összefüggésben.
2014. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az oké ha 5-kor kelsz....de ha 1-kor fekszek akkor is felkelek.Lehet , hogy ebben nincs semmi természetfeletti , de azért furcsának tartom , hogy ez eddig nem történt meg sohasem hanem az utóbbi 1 évben kezdtem már-már ijesztően pontosan kelni:(
2014. febr. 15. 13:21
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak a normális választ:)
2014. febr. 15. 13:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez az alvászavar kategóriájába tartozik. Jó kutatási téma, de tényleges eredmények alig. Személyesen ismerem, de csak általánosságokat tudok mondani. Annyi biztos, hogy mindenféle olyan rendellenesség, ami fájdalommal kapcsolatos, az közrejátszik, pl. diszkopátiás probléma, isiász és hasonlók. De a frontérzékenyek, különösen melegfrontnál tapasztalják. Az is biztos, hogy erős fizikai munka után is romlik az alvás (feltehetően a különböző fájások miatt).
2014. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2014. febr. 15. 13:27
 10/13 Passiflora ***** válasza:
46%
Megkérdezhetem, hogy nincsen-e esetleg bármi olyan egészségügyi panaszod, amit a légző szervrendszerrel kapcsolatos?
2014. febr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!