Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek tehetséges vagyok?...

Pap Eszter44 kérdése:

Szerintetek tehetséges vagyok? Https://scontent. Ftsr1-1. fna. Fbcdn. Net/t31. 0-8/s960x960/14311363_649142551919728_7889446513137771764_o. Jpg A képeken Xiumin látható az exo-bol

Figyelt kérdés
rajz
2016. szept. 13. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ja: linkmester vagy.
2016. szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2*Sü ***** válasza:
55%

1. Kérdésben nem érdemes linket elhelyezni, csak a kifejtős részben, mert van itt némi helyesírás korrekció, ami tönkreteszi a linkeket.


A helyes link egyébiránt: [link]


2. Ennyiből nem lehet megállapítani. A képnek vannak erényei, meg hibái is. Illetve a kérdés az, hogy a hiba az szándékolt, stílusjegy, valamit ki akar fejezni, vagy egyszerűen csak hiba, aránytalanság a képen. Azért nem mondanám egy remekműnek, ilyen szintre el lehet érni tehetséggel, és kis gyakorlással, de tehetség nélkül, de több gyakorlással is. Mint írtam ez nem egy mestermű. De sokkal jobb, mint amit egy átlagos ember rajzolni tud. Ergo érdemes vele foglalkozni, van benne potenciál, feltéve, ha pontosan tudod, hogy a lépcsőnek nem a tetején állsz, hanem még valahol az alján, és van még mit megmászni.

2016. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!