Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Mit tegyek?

ZSUUU2002 kérdése:

Nagyon fontos! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8.os vagyok 18an járnak az osztályokban es vjan közöttük par kisringyo.. Es hat ma osszevesztem veluk es az egeszosztalyom ellenem fordult kiveve két osztálytársam, mert ok a barátnőm ... Es hat van benne par fiu akik lányokat is vernek. Es az egyik nagyon túlzásba vitte meg fenyegetett es en haza jottem a kajaszunetben.. Es holnap megyek suliba es nem tudom hogy magyar azzal el hogy mert szintén el a a suliból. De azt kell tudni a csajrol hogy mar nem szűz, cigizik, pial es a tanárok kendvence, es kiblvetelezik vele mimdenki

2016. szept. 14. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Elmész az igazgatóhoz elmondod és a szüleidnek is , aztán a két fenyegető suttyót fel is jelentheted akár .
2016. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!