Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beadtam az önéletrajzomat egy...

Beadtam az önéletrajzomat egy állásra 1 hónappal ezelőtt és még sajnos nem kaptam rá választ. Szerintetek érdeklődhetnék afelől, hogy kapok-e visszaigazolást, vagy nem illik? K. R.

Figyelt kérdés

2016. szept. 7. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Felesleges, rengeteg helyről nem küldenek visszaigazolást, ha érdekled őket önéletrajz alapján, akkor majd úgyis hívnak.
2016. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Nyugodtan hivd fel oket.
2016. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ne fáradj azzal, hogy keresed őket. A legtöbb álláshirdető még arra se veszi a fáradtságot, hogy azt visszaigazolja, hogy megkapta a jelentkezésedet, nem hogy még azt is közölje, ha esetleg másra esett a választás...

Szemét világban élünk.

Biztos, hogy nem rád esett a választásuk. Sajnálom, remélem találsz valami mást!

2016. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ritka mikor annyit is küldenek, hogy most nem önre esett a választás. Nekem legutóbb arra se válaszoltak, mikor a munkaügyi küldött egy közvetítőlapot, amin e-mail-en kellett jelentkezni egy munkára és a munkaadó által kitöltött lapot határidőre vissza kellett vinni a munkaügyibe, szépen megírtam e-mail-ben a helyzetet, azóta se válaszoltak, a lapot rég le kellett adnom, de szerencsére elfogadták, hogy ráírtam mikor küldtem az e-mail-t.
2016. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kónya Ágnes válasza:

Nyugodtan hívd fel őket és érdeklődj, hogy hogyan áll a kiválasztás folyamata.


Amit még tanácsolnék neked a jövőre vonatkozóan, hogy ha nem jeleznek vissza az előre megadott időpontig, akkor nem kell várni heteket, hanem nyugodtan érdeklődj rá egy napra.


Sajnos sokszor megesik, hogy nem kapnak visszajelzést a pályázók. De ezt nem tudod kontrollálni, megváltoztatni. Amit viszont tudsz az az, hogy te mit teszel. Felvenni a telefont és érdeklődni elég proakítv és céltudatos cselekedet, ami vonzóvá teheti a jelöltet.


Ha negatív választ is kapsz, akkor se csüggedj teljesen, mert legalább lezárhatod ezt a feladatot és nem húz vissza.

2016. szept. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!