Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rivotril. Ki szedte ezt a...

Rivotril. Ki szedte ezt a gyógyszer mien tapasztalata volt? Hizás? én bízom benne, hogy az lessz mer rám férne.

Figyelt kérdés
tudom mindenkinek más gyogyszer jó van akinek ez jó a másiknak nem.
2016. szept. 17. 00:10
 1/4 anonim válasza:
Anno kaptam nyugatóként,amint lehet hagyd abba,mert káros a,hatása, nálam szétvágta a szívemet
2016. szept. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hosssszú válasza:
Édesapàm epilepsziàs volt nyogtatokênt kapta nagyonerös nagyon veszêlyes gyogyszer. Javaslom B12 vitamint
2016. szept. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem szorongásos problémákra írta fel a pszichiáter; ha jól emlékszem (5 éve volt)napi 2-3 részletre elosztva, reggel, napközben, este. A szorongásos tüneteimet megszüntette, enyhítette. Akkoriban én is fogytam a szorongás/depresszió miatt, de ahogy jöttem helyre, szedtem fel magamra néhány kg-ot. Egyébként először Xanaxot írtak fel nekem, aztán az orvos átváltotta Rivotrilra (ez jobb is volt). Összesen kb. 1 évig szedtem gyógyszereket, amiből kb. fél év volt a fokozatos adagcsökkenéssel történő elhagyás (közben persze folyamatos orvosi kontroll volt - pszichiáter). 2012 nyarától nem szedem sem a Rivotrilt, sem más gyógyszert, már nincs rá szükségem.

2016. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. szept. 17. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!