Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A dezodor tényleg visszaszív?

A dezodor tényleg visszaszív?

Figyelt kérdés

Csomószor csináltam már azt, hogy a dezodor elé öngyújtót raktam és úgy fújtam ki,ezáltal ugye olyan mint egy lángszóró.

Tényleg visszatud szívni, és felrobban a kezedben?

Neten szinte senki sem fél tőle, nyugodtan nyomatják neki, és nem robban fel a kezükben.


2016. szept. 17. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kiürül a flakon akkor vissza.
2016. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval csak akkor? Amíg tele van a palack addig biztos hogy nem szívhat vissza? Csak mert láttam hogy amikor elengedtem akkor a láng visszafele ment be, ahol a dezodor jön ki.
2016. szept. 17. 20:53
 3/3 2*Sü ***** válasza:
Ugye a kiáramló gáz a lánggal érintkezve égni, kvázi lassan robbanni kezd. A kiáramló gáz viszont ezt elfújja. Az égés próbálna a dezodor irányába is terjedni, de a gáz ennél gyorsabban áramlik ki belőle. A gond akkor van, ha a dezodorból kiáramló gáz valamiért lassú, mondjuk a szelep nem azonnal zár, hanem túl lassan. Vagy akkor van még gond, ha kifogyóban van a gáz ezért áramlik ki lassan a gáz. Ilyenkor is van még annyi gáz a palackban, hogy azért robbanjon egy szépet a kezedben.
2016. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!