Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogadásból megittam 1l ecetet....

Fogadásból megittam 1l ecetet. Lehet bajom belőle?

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen, valószínű korházba fogsz ki kötno, szondából fognak etetni, gratulálók, egyik lány is így járt a korházban melletem, mondta h fél éve van már bent
2016. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az ecet savas kémhatású, túl sok a sav->lyukas a gyomor
2016. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Júúj ha nem akarsz meghalni gyorsan vegyél be 1 nagy kanál szódabikarbónát.
2016. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg vizet igyál , menj sűrűn pisálni , vegyél be széntablettákat 5-6 db-ot az felszívja , sok az eszed van .
2016. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu a kérdés, akkor már úgysem élsz, szóval tök mindegy.
2016. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Majd ird meg, mi tortent!
2016. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak vicc volt.
2016. szept. 17. 23:20
 8/9 2*Sü ***** válasza:
100%

Vicc? És mi a poén? Vagy csak én nem értem a csattanót? Ha vicc, miért nem a humor kategóriában van? Egyáltalán mit keres ezen az oldalon?


Mi abban a vicc, ha mondjuk azt mondom, hogy piros póló van rajtam, miközben valójában kék? Mi a vicc abban, hogy ha ezt a hihető állítást valaki elhiszi, miközben nem igaz? Márpedig akár hihető is lehet, vannak szép számmal annyira ostoba emberek, hogy egy ilyen fogadást valóban álljanak.


Attól, hogy valami valótlan, attól nem vicces. Attól, hogy valami értelmetlen, attól nem vicces. Ez – már elnézést – maximum egy óvodásnak, vagy egy fejlődésben visszamaradott embernek vicces.

2016. szept. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szar humorod van. Sajnállak.
2016. szept. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!