Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan keressek pénzt telefonr...

Hogyan keressek pénzt telefonra (többi lent)?

Figyelt kérdés

Betört az elöző telefonom képernyője(a márkája névtelen,kínai volt),az egyik barátnőm véletlenül elejtette,de anyuméknak aztmondtam én voltam mert nem akartam vele kifizetetni mert hát van szegénynek elég baja...és hát anyájék aztmondták,h nem vesznek nekem telefont,hanem ,majd ha lesz pénzem akkor vegyek magamnak. szóval én viszont szeretnék magamnak telefont mert nagy szükségem van rá. és hát ha már egyszer veszek akkor jó fajtát szeretnék,aminek jó a kamerája,stb..

Az álomtelefonom egy iphone5s lenne.(sok oka van amiért ez de most nem írom le)

Csakhát mivel elég drága ezért valahogy pénzt kéne keresnem,csak nemtudom,hogy ilyen fiatalon hogyan. 15/L



2016. szept. 17. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Az igenyeket, na azokat kene kisse leadni. Nincs 'nagy szukseged' a telefonra, foleg nem tobbszazezres keszulekre. Lehet menni diakmunkara nyaron (es nem iskolaidoben, mert akkor a tanulassal kene foglalkozni), es rogton rajossz, mennyit kell melozni akar csak 100e forintert is. Aztan amikor megveszed az 'alomtelefont', es elejted az elso heten, rajossz mekkora hulyeseget csinaltal hogy ennyi penzt elkoltottel egy divatkiegeszitore (igen, az iPhone elsosorban az, nem telefon).
2016. szept. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
20 ezerért komoly telefont vehetsz a neten, szóval némi újságkihordás árán összehozható.
2016. szept. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

15 évesen ezt a kérdést fel kell tenned?

És még a lányok éretebbek... Ahha....

Na szóval lesz@rom hogy milyen telefont akarsz venni. Ha szüleid nem veszik meg akkor elmész dolgozni. Nagy dolog nem? És nyugodj meg egy kislánynak nem fognak fizikai munkát a kezébe tolni.

2016. szept. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
(Ha még aktuális a kérdés) közeleg a karácsony, ha esetleg valaki vesz neked ajándékot, mondd, hogy ebbe kéne inkább belepótolni. Használt, de tisztességes iPhone 5S-t akár 50000-ért is tudsz venni. :)
2016. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!