Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosítványhoz színes vagy...

Jogosítványhoz színes vagy fekete-fehér igazolványképet készítenek? [SÜRGŐS! ]

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már volt néhány éve, hogy igazolványkép készült rólam egy okmányirodában és kíváncsi lennék, hogy még mindig fekete-fehér képeket készítenek-e, mert ma megyek intézni a jogosítványomat. :)

Igazából csak azért érdekel, mert szeretném betenni a kék kontaktlencsémet, mert utána még dolgom van és erre csak itthon van még lehetőségem.

És ha ugye színes igazolványképet csinálnak, akkor nem tehetem be. :)


Köszönöm a válaszokat!



2016. szept. 20. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Még mindig fekete-fehér
2016. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! ^^
2016. szept. 20. 10:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit, de a kontaktlencse színe nem sokat zavarna egy ilyen kicsi képen.
2016. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de ha színes képet csinálnak, akkor jobb ha nem hordom. :D A végén számonkérik tőlem, hogy miért változtatom a szemem színét...
2016. szept. 22. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdektelen. Arc legyen felismerhető. Hölgyek egyszer szőkék, máskor barnák, rövid frizurát csináltatnak, hosszúra növesztik. Nem kell minden változáshoz új kép.
2016. szept. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na az szép is lenne ha ilyesmiért új képet kellene csináltatni. :)

Én már a 3 évvel ezelőtti ,,énemre" sem hasonlítok. Mondjuk az tény, hogy rettentően előnytelen lett a képem, mert nem engednek mosolyogni. :)

2016. szept. 22. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!