Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem érettségizhetek?

Miért nem érettségizhetek?

Figyelt kérdés
8. vagyok es ma azt mondta a matek tanárom hogy en majd nem fogok tudni a jövőben le érettségizni mert matekból 2-es vagyok. Ez igaz? (Viszont a többiből 4-es vagyok, azt mondta valásszak inkább szakmát, varrónő, vagy bolti eladó meg ilyesmiket kellene majd tanulnom, én szeretnénk majd érettségizni, és nagyon el vagyok keseredve, hogy majd nem lehet érettségim, akár hogy próbálom meg érteni a matekot, nem megy, mit tegyek?
2016. szept. 21. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos hallottad már, hogy senki se befolyásoljon, és te saját magad döntsél. Ha érettségizni szeretnél menni, akkor menj oda, ne érdekeljen, hogy mit szól a tanár. Tudod sok Nobel díjjas gyermekként megbukott az adott tantárgyból. Ha menni akarsz akkor menjél. Ne hagyd magad befolyásolni. Mi történhet veled? Más tanár és nála megérted, vagy pótvizsgán mész át. Akkor mi van? Van egy érettségid! Ne add fel az álmod, soha, de soha, de soha, de soha.... Tudod volt egy tanárom, aki arra volt büszke, ( mert nem értettük az anyagot), hogy ő a fősulit minden osztá
2016. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
folyt. Fősuli minden osztályában megbukott, tehát kétszer járta, mert ő sem értette az anyagot. Mégis tanár lett belőle. Minden lehetséges, ha akarod.
2016. szept. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy érettségizhetsz-e nem matektanáron múlik, hanem, hogy felvesznek-e. Semmi köze hozzá. Nagyképű tanár lehet. Max válassz olyat, hogy szakma mellé érettségit is adnak, ha gondolod.
2016. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Igen, eléggé nagyképű tanár.
2016. szept. 21. 17:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen naív, és irányítható, nem a tanáron múlik mit jelősz be. Semmi köze hozzá. Nem lehet mindenkinek megfelelni, és nem is lehet. Sok ilyen emberrel fogsz még találkozni, akinek írányítási beütése van. Az életed a tiéd, nem az irányítani akaró személyekké. Tanácsot adhat, de dönteni neked kell. Nem értem a kérdésedet. Miért nem érettségizhetsz? Mert matektanár mondta? Hát legyél már határozottabb. Más meg más mond, akkor kire hallgatsz? Mindig saját magadra hallgass. A te életed, nem a tanáré. Ha akarod megteszed. Nagyon eltudják nyomni a tanárok a diákokat, és beskatujázni, hogy belőled ez lesz. Mekkorákat tévednek... Hatalmasakat.
2016. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van!
2016. szept. 21. 17:48
 7/9 anonim ***** válasza:
you tube-ba üsd, be hogy nyolcadik osztályos matematika, hátha más magyarázza, úgy megérted.
2016. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Világéletemben 2es 3as voltam matekból, szar tanárok, nem megfelelő magyarázat orvosira járok, szard le a tanárod, azt hiszik, h ők találták fel a spanyol viaszt pedig nem,csak nagyon kevesen vannak közöttük, akik tényleg értik a tanítás lényegét! Nem jelent semmit, h egy begyepesedett matek tanár mit mond....4esre érettségiztem, nem akarta elhinni a tanárom sok sikert az elkövetkezendőkhöz!
2016. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. szept. 23. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!