Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a WOT (world...

Ti mit gondoltok a WOT (world of tanks) nevű játékröl?

Figyelt kérdés
Írjátok le a véleményeteket ( nekem nem tetszik)

2016. szept. 23. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem, már lassan lesz egy 9-es tankom is. Klánban is vagyok ahol szoktunk csapat csatázni, az is tök jó, jobb mint a random mert nem össze vissza rohangálunk. A wot az a játék amit játszani könnyű de jól játszani nehéz. Hamar el tud tőle menni az ember kedve mert alacsony szinten borzalmasak a csaták, de 5-6 tól már jók.
2016. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerettem, de mikor megvettem az ssd-t nekem túl gyorsan töltött, és sokat kellett várni matchmakingre így töröltem. Tudom, hogy ugyanannyit kellett várni mint hdd-vel, de sokkalta többnek tűnt.
2016. szept. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Brandon41 ***** válasza:
én tudnék neked mit mondani kicsivel több mint 4 éve játszok vele, ha az mm és az rng nem szórakozik veled akkor jó, valamikor mindig úgy dob be ahogy nem szeretnéd és az egy idő után már idegesítő ( legalábbis nekem,főleg ha alap vagyok). pl: alap tiger2-vel állandóan 10-esekhez dobott,és ez olykor enyhén szólva felidegesít. A másik amikor mindig veszítünk,az is szintén idegesítő lehet,és elérkeztünk a wot legszörnyübb részéhez az artykhoz, hú gyerekek remélem mindenki tudja hogy milyen amikor beléd vág az arty egy 700-800-at és 80 modulod megsérül.De ha te vagy arty-val és eltalász valakit 700-800 hp-t letépsz belőle az vicc kivéve az áldozatnak. Ha olyan tankkal mész ami szeret lőszer rekeszt kapni és állandóan azt kapsz az egy idő múlva idegesítő lesz.pl nekem amx cdc valami meglő ammorack megjavítom következő lövés vagy azutáni megint lőszer rekesz.
2016. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Brandon41 ***** válasza:
ja,meg mostanában egyre több a tomato noob,aki elkezd neked ugatni hogy mekkora egy gyökér vagy,béna vagy ,ezek is olykor felidegesítenek hogy játszani nem tudnak de azért ő megmondják a "tudományukat". csata elején meghal 0 sebzéssel aztán elkezd ugatni hogy mekkora egy szerencsétlen ,noob vagy,na én ilyenkor szépen vissza küldön a jó k**va anyjába.
2016. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"ja,meg mostanában egyre több a tomato noob"

Ha a játékban is ez a neved, és a te profilodat találtam meg, akkor a helyedben nem beszélnék :D Nem mondom, hogy tamato vagy, de az a 48% befigyel.

2016. szept. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!