Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mazda 6 2.3 Benzin Motorhiba....

Tuz1121 kérdése:

Mazda 6 2.3 Benzin Motorhiba. Segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok segítsetek légyszives.

Van egy 2003 2.3 benzines Mazda 6-om és olyan problémám lenne, hogy a motor felpörög 2000-es fordulatszámig és utánna ledadog majd felvillan a motorhiba. Felraktam Obd csatlakozóra és vezérműtengely érzékelő hibát dobja ki. Töröltem a hibakódot majd ugyan ez. Most kicseréltem az érzékelőt és a motor meg mindig ugyan azt csinálja. Segítsetek legyszives hogy mit tudnék csinálni szerelőhöz már vittem és ő se tudja hogy mi baja lehetne. Ha valaki tud valamit légyszives segítsen. Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. szept. 23. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok autoszerelo (sot, teljesen hulye vagyok hozza), de nekem is Mazda 6-om volt iden tavaszig, es imadtam! Nekem is jott ilyen problema, a szerelo kicserelte a vezermuszijat ("timing belt"), katalizator tisztito valami folyadekot ontott a tankba, es szintetikus olajra cserelte az addig normal olajat, es mondta hogy mindig figyeljek arra, hogy az olajszint legyen mindig a "max"-nal, ne kozepen vagy a " min"-nel. Ezen kivul azt is mondta, hogy ez a tipus nem igazan szereti a varosi forgalmat (gaz, fek, gaz, fek, gaz, fek) es elonyosebb, ha hosszabb tavolsagokra hasznaljuk egy-egy alkalommal. Igy hat odaadtam a fiameknak, ok videken laknak :)

Azert remelem, jon majd valami valodi szakerto is, valaszolni neked. Ha nem, megkerdezheted a totalcar oldalon az auto doktort :)

2016. szept. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hello.

Köszönöm a segítséged. Én vegyesen használom és teljesen szintetikus olajjal. Nekem láncos a vezérlés van rajta és nincs megnyúlva. De köszönöm a segítséged.

2016. szept. 24. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!