Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fullad le a fürészem?

Miért fullad le a fürészem?

Figyelt kérdés
Az a történet hogy 2 éve nem volt elöszedve a motorfürész mert azt állitoták hogy elég nagy a baja (kb akkor lehetem 11-12 éves ) azota el telt pár év és gondoltam rá nézek (szval 15) rájöttem hogy csak szimplán a benzin cső volt lecsuszva , és maga a csö el volt már öregedve , kicseréltem gondoltam jo lesz , össze raktam aztán gondoltam járatom kicsit mert 2 éve nem volt inditva kicsit vegye fel ritmust , de elinditani csak ugy tudom hogy a lábamal a gázt behuzva tartom és mikor berántom akkor elindul de már fullosan pörög a lánc , ez az Önjáro miatt van azt kellene beállitani ? Csak mert van rajta egy T és egy L betü ezek gondolom azok , vagy karburátor nem tudom pontosan hogy hivják , aki tudna segiteni egy szöszenetji választ dobjon .

2016. szept. 24. 00:30
 1/1 A kérdező kommentje:
*bocsi mikor elinditom a gáz nyomasa nelkul akkor egy fél masodpercig megy aztan le áll
2016. szept. 24. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!