Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Sachs Dolmar 100 típusú motor...

Sachs Dolmar 100 típusú motor fűrészem egyik pillanatban borzalmasan pörög, utánna meg le akar fulladni, néha le is fullad! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Karburátor lesz szerintem. Egyszer ömlik bele a benzin, egyszer meg nem kap eleget.
2011. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
el van dugulva a fúvóka.
2011. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is ezt írtam. A karburátorban a fúvókát és az úszót nézném meg.

Nem ismerem konkrétan ezt a típust, de gondolom minden benzinmotor hasonlóan működik.

2011. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Off az előzőnek, fűrész karbiban nincs úszó, szint szabályzó membrán van. De hogy a kérdésre is válaszoljak mivel valószínűleg nem egy mai gyerek az a bizonyos gép, legvalószínűbb a kopott főtengely szimeringek mellet szívott

fals levegő okozza a problémát.

üdv, egy favágó

2011. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Üdv Favágó!Esetleg üzemanyag cső sérülés?

Elfelejtettem hozzá tenni,hogy aránytalanul megnőtt a fogyasztás,kb. 3 decis a tankja,ezzel eleinte kb,egy órát dolgoztam,most cca.20-25 perc alatt kiürül!

2011. febr. 23. 22:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Átszakadt a membrám.
2011. febr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor tévedtem. Elnézést! Általában kapálógép és fűnyíró motorokat szoktam szerelni. Azokban van úszó. Fűrészekben ezek szerint membrán van...
2011. febr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lyukas csővel valószínű egyáltalán nem menne, viszont a szakadt membrán elképzelhető (lehet csak egészen kicsi alig látható lyuk van rajta) főleg, hogy említetted a fogyasztást is, ha szét szeded a karbit kiderül. Én azért még mindig gyanúsítom a szimeringeket is ;).

Favágó

2011. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mához egy hétre szétborítom a gépet,és átnézem!Ha megvan a hiba,megírom nektek,mi volt!Köszönöm,hogy ennyit foglalkoztatok a témával!
2011. febr. 24. 15:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd három év eltelt, de még mindig nem írtad meg, hogy mi volt a baj.
2014. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!