Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit írjak a fogalmazásomba?...

Mit írjak a fogalmazásomba? (többi lent)

Figyelt kérdés
Holnapra kell írnom egy fogalmazást "Jó itt lenni!" címmel az lenne a lényeg hogy hol érzem magam biztonságban és hol érzem biztonságban a jövőomet szlovákián élő magyarként. Nem tudom mit írhatnék.

2016. szept. 25. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Írd le azt, hogy ringyi-rongyi vagy, és egy sztrip..

Komolyan? A gyakori kérdésekre írod ki a házid?!

Ennyire nem lehetsz idióta, hogy mi döntsük el, hogy Te hol érzed magad biztonságban!

Gondold át az életed, és vesd papírra az ötleteid.

2016. szept. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem konkrétan magamról kell írni hanem a magyar emberekről akik szlovákiában élnek és szerintem ha ennyire okos vagy valami ötletet adhattál volna nem másokat kritizálniszerintem inkább ha ennyi időd van akkor a saját életedet gondold át és ne másokéval foglalkozz. Ha még mindig ennyi szabadidőd marad akkor ne mások kioktatásával foglald el magad. A gyakorikérdések.hu azért van, hogy mindenki azt kérdezzen amit akar.
2016. szept. 25. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:

De nem arra lett kitaláva, hogy mások írják meg a te házid. Hanem, hogy kérdezz..

És a vesszők nem bántanak.

2016. szept. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én azt kértem, hogy valaki egy egész fogalmazást írjon nekem? NEM Azt szerettem volna ha valaki tippeket ad, hogy mit lehetne írni vagy ő mit írna, de ha te ilyen idióta vagy aki ezt nem tudja felfogni, sajnálom
2016. szept. 25. 15:55
 5/6 anonim válasza:
Szia Reg! :D Én is most csinálom... :/
2016. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írd le, és kész. Minek kell ötlet?!
2016. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!