Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit írjak az angol fogalmazáso...

Mit írjak az angol fogalmazásomba (a témája a Karácsonyi szünetben való elfoglaltság)?

Figyelt kérdés
Nem igazán csináltam semmi értelmeset a szünetben, nem utaztam sehova.

2015. jan. 1. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell a valóságról írni. Kitalált is lehet.
2015. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem én azt csak fingom nincs hogy mit kéne
2015. jan. 1. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kitalált: havazott, hóembert építettem, hógolyóztam, meglátogattam a rokonokat, karácsonyi vásárban voltam, karácsony, ajándékok, szilveszteri buli.


Nem kitalált: otthon ültem, számítógépeztem, kicsit esett a hó, karácsonyfadíszítés, karácsonyi kaják és ajándékok, szilveszter.

2015. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ezzel megmentetted az életemet! :)
2015. jan. 1. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a karácsonyt, mert a család együtt van és ilyenkor sokat tudunk beszélgetni. Szenteste együtt vacsorázott a család. Karácsony első napján meglátogattuk a nagymamámékat, akik vidéken élnek. Karácsony másodnapján pedig hozzánk jöttek a rokonaink. Anyuval készülődtünk, sütöttünk, főztünk. Persze a telet a karácsonyi szünet miatt is szeretem. Mivel esett a hó, elmentünk szánkózni a Kékes tetőre. Nagyon jól éreztem magam, a táj gyönyörű volt, bár kicsit hideg volt, ezért elmentünk inni utána egy forralt bort. Szilveszter előtti napokban voltam korcsolyázni a barátaimmal és a testvéremmel is, majd elmentünk sétálni. Megnéztük a kirakatokat, nagyon szépen fel voltak díszítve az üzletek. Szilveszterkor házi buliban voltam, egész éjjel táncoltunk, mulattunk. Új év napján sokáig aludtunk, majd a családdal megettem a szerencsét hozó lencsefőzeléket. Nagyon hamar elment ez a 2 hetes szünet, élményekben gazdag volt és végre kipihentettem magam.
2015. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!