Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Saját gyűjtött pénzemből,...

Saját gyűjtött pénzemből, amit évekig gyüjtöttem érdemes cserélni Iphone 5S-re? 14/l

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem.
2016. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Indok?:)
2016. szept. 25. 19:50
 3/12 anonim válasza:
0%
Szia! Nem ajánlom, hogy a saját kuporgatott pénzedet nagyon drága telefonra költsd. Az Iphone amúgy is divattelefon, én inkább valami windows vagy android telefonba fektetnék. Iphone árának a feléből már eléggé ütőképes és erős telefont tudsz venni. Az android elég stabil, és a te korodnak tökéletesen megfelelő. Nem hiszem, hogy üzleti munkákhoz használnád, nekem [19/l] még a sulihoz is tökéltes a Samsung Galaxy Core. Nem érdemes drága telefonba fektetni, nem használja ki az ember eléggé, az Iphone meg alapból nagyon divattelefon.
2016. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen nekem most Samsungom van jó rég óta,és mondják milyen jó,amúgy is le ment az ára 85-re kb..és szívtam eleget az androiddal :/
2016. szept. 25. 20:08
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Semmiképpen. Én felnőtt vagyok, s nekem tökéletesen megfelel egy 14 ezer forintért vett, szolgáltatófüggő telefon. Nem látok arcokat az utcákon a korosztályodból. Mindenki a hülye telefon fölé görnyed, s azt hiszitek ez az élet.
2016. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

Egyáltalán nem értek egyet senkivel sem. Egyik válaszoló válaszából kétszer tudtuk meg, hogy az iPhone nagyon divattelefon. Köszönjük ezt a rendkívül hasznos és nem mellesleg igaz infót. több MILLIÁRD ember teljesen sötét és kertén állat, csak divatból veszik az iPhone-t, nemde??!

Ha nem értesz hozzá, miért írsz hülye és értelmetlen véleményt?

Az 5S nem drága. 100k a legdrágább helyeken, román eMAG-on 80k teljesen új. Nem lehet az Androidot az IOS-hoz hasonlítani. Annyi értelme van, mint a Nokia 3310 vagy Galaxy S6 - hasonlatnak.

Én a helyedben megvenném. Nekem is 5C-m volt tizennégy évesen és nagyon szerettem.

2016. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Így van nem lehet egy Androidot egy ios-el összehasonlítani. Android sokkal jobb.


Én biztos nem verném el a nehezen összegyűjtött pénzemet egy lassan 4 éves mobilra. Te tudod

2016. szept. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Nordzsesz válasza:
64%

"Igen nekem most Samsungom van jó rég óta,és mondják milyen jó,amúgy is le ment az ára 85-re kb..és szívtam eleget az androiddal"


Te nem az Androiddal szívtál, hanem a Samsungokra jellemző "kiváló" optimalizálással...


Én a nehezen összekuporgatott pénzemet biztos nem divatvackokra költeném ami fél év után a jelenlegi árának a felét sem éri...

2016. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Változott,de köszönöm a véleményeket.:)
2016. szept. 27. 18:30
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
ha nem értetek hozzá, miért írtok ostoba véleményt? Csak az mondja, hogy az iPhone szar, akinek még életében nem volt három percnél tovább a kezében. Szomorú, hogy ennyire együgyű emberek léteznek.
2016. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!