Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki sztorik Wc-vel?

Ciki sztorik Wc-vel?

Figyelt kérdés
Egyszer lányommal(7 éves) boltba voltunk. A kasszánál nagy volt a sor. Ő szólt ,hogy pisilni kell. Mondtam nagy a sor bírja ki. Amikor fizettem már a két kezét lábai közé szorította, rohanni kezdtünk a WC felé Ő beszaladt mondta várjam meg kint. Bentről kiabálást hallottam .Benyitottam láttam a takarítónő üvölt vele,hogy mit képzel a vizes földön végig mer menni.Erre én béketűrő ember megfogtam lányom kezét mondtam neki ne sírj(mert már sírt egyrészt a takarítónő nagyon durva volt , másrészt már tényleg táncikált be ne menjen a pisi) és bevezettem egy fülkébe(szívem szerint abba vittem volna amelynél legnagyobb a tisztaság). Azóta nagyon ritkán járunk oda, sőt szinte nem is. Ti mit csináltatok volna helyemben? Ha tudtok ti is mondjatok ilyen sztorikat.
2016. szept. 26. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egyszer ágyba pisiltem, a sarokból
2016. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gyerekkel történjen ciki sztori, lehetőleg kicsi legyen.
2016. szept. 26. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Oviba történt,hogy alvás előtt nem mentem ki pisilni, aztán miután felébredtem, át kellett öltözni játszós ruhába és miközben a kisszéken ülve öltöztem bepisiltem.
2016. okt. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi,hogy rám nyitottak :'D (nő)
2017. jún. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még ovis voltam ,lefeküdtünk aludni és mikor felkeltünk egy gyereknek egy nagy darab 💩 volt az ágyán és sírt is😅
2018. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!