Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ismer egy jó zenei...

Valaki ismer egy jó zenei producert Budapesten?

Figyelt kérdés
Szeretném magam kipróbálni zene téren és keresnék egy producert, aki esetleg foglalkozna velem. Ötletek?

2016. szept. 28. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok producer, de érdekel a téma. Hogyan, milyen értelemben próbálnád ki magad zene terén? Ez elég tág fogalom.
2016. szept. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lagzi lajcsi, ja bocs most börtönbe van, akkor nem tom
2016. szept. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2: Már nincs börtönben és ő nem is producer. Ennyit az építő jellegű kommentedről.
2016. szept. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Abból, amit írsz, az derül ki, hogy tehetségtelen vagy, nem tudsz énekelni, s halvány lila sejtésed sincs erről az agészről.

A producer arra ad pénzt, ami rövid időn belül jelentősen visszatérül.

Per has: Ha megtámogat egy millióval, azért teszi, mert rövid időn belül duplája jön vissza. Olyan nincs, akinek ad egy milliót, hogy hátha, s aztán ha mégsem, akkor ad még és még.

Az a legkevesebb, hogy tehetséges legyél. És egyedi, eladható! Az olyan antitalentumok, akik botrányosan rosszul énekeltek, de baromi viccesek voltak tehetségkutatókon, most falunapokon kínlódnak, meg harmadosztályú éttermekben kornyikálnak. Ha nem tűntek el teljesen.

Tartósan csak nagyon jó énektudással, s jó kisugárzással lehet.

Biztos vagyok benne, hogy nem képezted eddig a hangot énektanárnál. Aki tanul énekelni, s eredményes is, az nem a gyakorin kérdezősködik.

2016. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 veterán vas ***** válasza:

A teljesség igénye nélkül....:

Schram Dávid

Moldvai Márk

Szabó Zé

Geszti Péter

Tövisházi Ambrus

Takács zoltán

Nacsa Olivér

Szakos Krisztián

és még sokan.....

2016. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen bocsi tényleg tágan fogalmaztam. A helyzet az, hogy producer szeretnék lenni, nem énekes vagy ilyesmi. Valaki olyan embert keresek aki bevinne egykét felvételre, hogy megnézhessem, hogy működik ez a dolog. Egyébként köszi az eddigi válaszokat!
2016. szept. 29. 13:58
 7/8 veterán vas ***** válasza:

Ez nem úgy működik, hogy "valaki bevisz..."

Producer szerintem olyanból lesz, aki:

-kiváló zenész, de emellett érdekli a szervezés és az üzleti háttér is,

-ezen kívül nem kevés befektetni való pénze van, amit hajlandó ismeretlen tehetségekre fordítani.

És akkor még nem beszéltünk a kapcsolatrendszerekről, koncertszervezőkkel, művelődési központokkal,stúdiókkal lemezcégekkel, a médiával, stb. stb.

Ez nem egy "szakma" amit pár év alatt megtanítanak valamilyen iskolában. Attól sokkal több!

2016. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bolykibarnus válasza:
Előttem szólótól kérdezném, hogy miért keveri a menedzsert a producerrel? Ez a zeneipar, itt nincs olyan hogy egy producer felkarol egy énekst és nyomatja, hogy majd kamatozhasson belőle. Két féle zenei producer létezik; az aki a felvételnél, a gyártásnál segédkezik a daw-okhoz és a mixing, masteringhez ért, illetve a kreatív producer aki az alkotásban tevékenykedik. Természetesen van metszete a két halmaznak.
2019. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!