Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Házi pálinka, hol érdemes...

Nevada453 kérdése:

Házi pálinka, hol érdemes Pesten értékesíteni?

Figyelt kérdés

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Van 60l házi pálinkám:

-a főzést

-a fokot

-a gyümölcs tartalmát

-a főzés helyét

Papirral főzési bizonylattal tudom igazolni.

Édes apámé volt aki sajnos elhunyt,én Pesten élek 8éve,itt helyeznék őrök nyugalomba de az anyagiak eléggé húzósak.

Nem haszon szerzés a cél csak,ha már van ne öncsűk ki,mi nem iszunk.

Ha tudnátok tanácsokat adni azért nagyon hálás lennék.



2016. szept. 29. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem elég, amit leírtál. Zárjegy kell, ezt a főzetéskor lehetett volna igényelni, eladási szándék esetén.
2016. szept. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld a NAV székház mellett, így egy csomó időt megspórolsz a fináncoknak, akik az ÉN ADÓMBÓL kergetik a zugfőzőket.
2016. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gabrincs válasza:
100%

Azt sajnos legálisan már sehogy. Kivéve adóraktár, de azt inkább hagyjuk. Ismerör körökben kérdezd meg.

Biztos vagyok benne hogy ha jo a pálinka pillanatok alatt elviszik. Főleg Pesten.

Nem lesz azzal baj csak reklámozni kell. Persze"halkan".


Második rosszindulatú válaszolónak üzenem.

Romoljon rád az összes elrakott befőtt.

2016. szept. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Miért is vagyok rosszindulatú? Ezt kifejtenéd, kérlek?


Hiszen te is tisztában vagy azzal, hogy legálisan nem adható el, ahogy az otthon nyomtatott pénz forgalombahozása is bűncselekmény.


Értem én, hogy a véretekben van az, hogy lopni-csalni-hazudni-adót csalni nem bűn hanem fäszägyerekség, de én ezzel nem tudok azonosulni.


Ha pedig a kérdezőnek nincs annyi józan paraszti esze (akármennyire paradox is ez a kifejezés), hogy meg kell kérdezni az ismerősöket, akkor... felőlem még rosszindulatúnak is nevezhetsz.

2016. szept. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!