Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy az applenel...

Mi kell ahhoz hogy az applenel designer legyek?

Figyelt kérdés
Meg csak 7.-es vagyok altalanosba es hogy milyen suliba kene mennem meg milyen vegzetseg kellene

2016. okt. 1. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez így elég erős :) de van benne kihívás.

Mit jelent számodra a designer?

Használati tárgyak külalakjával foglalkozik a ergonomikus és a formatervező (gépész)

A programok külalakjának dizájnjával foglalkozik a grafikus. (informatikusból bárki, aki hajlandó Photoshop tudását magától heti több alkalommal fejleszteni és képzőművész)

A programok megtervezését programozó matematikusok csinálják a legjobban, de számot tevő a programozó informatikus, villamosmérnök és utoljára a műszaki informatikus)

Az elektronikus eszközök tervezését villamosmérnök és gépész mérnök végzi leggyakrabban.


Ez mind designer feladat. Te melyikre gondoltál?

2016. okt. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat en arra gondoltam aki az elektronikus dolgainak tervezi meg a formalyat pl.: hol legyenek monjuk a hangeroszabalyzo gombok hogy nezzen ki maga a telefon. Meg hogy milyen iskolai vegzetseg kell hozza mart olvastam es mindenhol az van hogy nagyon nehez oda bejutni. Csak azt nem tudom meg hogy lehet e ezt az ISTYLE nel is csinalni es onnan bekuldeni mert nekem akkor az is eleg. De a kerdesre visszaterve a formatervezesre gondoltam a kulso designer ra.
2016. okt. 2. 09:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi az elelyen rosszul fogalmaztam az APPLE nek a keszulekeinek az formatervezeset.
2016. okt. 2. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!