Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelent, ha...

Szerintetek mit jelent, ha mielőtt odalépsz valakihez "normálisan" ver a szíved és ha odalépsz az illetőhöz kb.1 méter távolságra gyorsabban kezd verni?

Figyelt kérdés
Az illető nem hátrál,sokszor bámul engem.
2016. okt. 4. 18:56
 1/9 anonim válasza:
Ez a frisson :))
2016. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Zavarban vagy.
2016. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Az attól függ.

Ha például nem kamu kérdés akkor a pszichológusnál kellene feltenned ezt a kérdést.

Ha ez mégis unalomból feltett kamu kérdés akkor nyilván a "szerelem" választ várod. Ez esetben pszichiáterhez kellene fordulnod.. XD

2016. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értelmes választ köszönöm.Más értelmes válasz?
2016. okt. 4. 20:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem borzongok..inkább olyan mintha megérzésem volna XD
2016. okt. 4. 20:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezo s válasz: egy démon

Spirituális válasz: taszító az aurája

Hívő válasz: Isten üzenni akar valami rosszról, kiválasztott próféta vagy

Kocka válasz: egy másik dimenzióból való, fejlett elméd ezt érzékeli

Orvos válasz: rég nem voltál szűrésen, szívritmus zavarod van és véletlen egybeesés a személy közelsége



És az értelmes válasz: vagy érzel iránta valamit, vagy csak izgulsz amiért néz, és félsz beégeted magad. :D

Nem köthetsz bele mostmár hogy nem hiszel ebben, abban...én mindenre választ adtam ;)

2016. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt is érezhetem esetleg hogy ez a személy mit érez?lehetséges ez is?zavarban szokott lenni,múltkor egy kulcsot ejtett le.
2016. okt. 4. 21:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem az lenne a legegyszerűbb, ha megismerkednél vele? Ha ő is zavarba jön, valószínűleg pont neki is ilyen dilemmája van. Aztán majd kiderül, hogy van e mellette értelme izgulnod :D
2016. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :D
2016. okt. 9. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!