Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A csókot leget gyakorolni? Ha...

A csókot leget gyakorolni? Ha igen hol/hogy?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel elég régóta beszélek,és már beszéltük hogy mindketten szeretjük egymást és hogy összekéne jönnünk stbststbstb...

És a következő alkalommal mikor találkozunk egészen biztos hogy megszeretne csókolni.

Én még sose csókolóztam,és az lenne a kérdésem tapasztaltabb emberektől,hogy ezt lehet e valahogy gyakorolni?

Kézen vagy bármi ilyesmi.

Hogy hol érdemesebb.

Normális válaszokat köszönöm:)



2016. okt. 7. 06:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj,véletlenül elírtam és az is lemaradt hogy 15/l
2016. okt. 7. 06:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Az éles gyakorlat a legjobb. Nyugi. Lehet neki se lesz nagyobb tapasztalata. Nem kell mindjárt a manduláját nyalogatni, csak szépen lassan kell indulni. Aztán majd kialakul. Elrontani nem lehet. Előtte ne egyél hagymásat.
2016. okt. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de halat sem
2016. okt. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Moss fogat és induláskor kapj be egy rágót, amit szigorúan köpj ki mielőtt találkozol vele! Ennyit tudsz készülni, a többi majd jön magától, hidd el. :) Minden kistini rástresszel, de majd jön ösztönből.

Nem kell rögtön a nyelved használni az a lényeg, először lehet puszi-szerű, csak a szátok érintkezzen, aztán lehet kicsit nyitni...ennyi. (Ja és ne szívogasd :| elterjedt legenda ez a tizenévesek között, hogy szívni kell a szájat, hát attól rosszabb a világon nincsen, tilos!!! :D )

2016. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!