Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Min tudnám gyakorolni a csókot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min tudnám gyakorolni a csókot?

Figyelt kérdés

Eléggé elkeseredtem most. :(( Tegnap délután végre eljött a pillanat azzal a lánnyal, akit rohadtul szeretek, minden rendben volt, ő is várta már (nekem is meg neki is ez volt az első), de annyira béna voltam, hogy azóta még csak nem is beszélt velem:S Azt hiszem ennek most már lőttek teljesen, de, hogy legközelebb ne járjak így, szerintetek mivel/min tudnék gyakorolni egy kicsit? :/


17/F


2012. febr. 12. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy jó barát segíthet:) De egyébként ezt nem kell előre gyakorolni minél többet csókolózol annál jobb lesz.
2012. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Öregem :)...Szegény öcskös...Életem első csókját egy bűnronda csajtól kaptam,aki amilyen ronda volt úgy tudott csókolni,ő volt a mentorom.Nem kell ezt gyakorolni...A második alkalom mindig sokkal jobb mint az első,először mikor elélveztem nem tudtam ,hogy mi van,megijedtem ,hogy mi ez az érzés..Igy vagy most te is,csak egy kis önbizalmat szeggyél magadba,ha bejössz neki akkor sinen van.Menj oda hozzá beszélgessetek, tereld el ezt a témát, és ha sikerül újra, elméllyülnetek, akkor hajolj oda ,közben kicsit a szemébe nézel.Egyből ne dugd át a nyelved,érezze ,hogy érzéki vagy,csak adj az ajkára ilyen csók szerűséget de nyelv nélkül,kis szájmozdulatokkal,és amikor elönt a mámor akkor dugd át a nyelved de ne ess túlzásba,nem szeretik ha torokfertőtlenítést végzel,és légy lassu,ám szenvedélyes,közben simitsd meg az arcát,és túrj 1 kicsit a hajába...áhhh de ezt nem lehet így elmondani :D...De ne izgulj ez előbb utóbb ösztönné válik nálad is,majd 19-20 évesen mint nálam is..
2012. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szivesen segítek!


SP voltam sziasztok!

2012. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó

LOL

2012. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!