Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok menni osztálykiránd...

Nem akarok menni osztálykirándulásra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval nemsokára megyünk osztálykirándulásra, de nagyon nem szeretnék. Az osztályban egy barátnőm van, a többiek mind cikiznek, vagy hozzám se szólnak. Évről évre durvább lesz a kirándulás, a tavalyi után megfogadtam hogy nem megyek többet. A barátnőmmel beszéltem erről, neki sincs kedve, de persze ő 'illemből' megy, hogy ne rekesszék ki nagyon. Ha én nem megyek, de ő igen, akkor én leszek a kirekesztett... Bár beszélek a kirekesztettségről, nincs erős osztályközösség, csak akkor akarják velem elhitetni, ha valaki megpróbál kilátszani a többiek közül. Egy barátnőm másik iskolából még egy ideje kihagyta a kirándulást, és azóta folyamatosan piszkálják, annyira hogy iskolát fog váltani jövőre. Mit tegyek?

2014. szept. 30. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Állj a sarkadra, és nézd egy kicsit a saját érdekeidet is!

Barátnődet sajnálom, de azért értelmesebb helyeken még senkit nem cikiztek halálra, amiért kihagyott egy kirándulást.

2014. okt. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!