Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pszichológusnak készülök....

Pszichológusnak készülök. Probléma lehet a tetoválásaimmal?

Figyelt kérdés

Tinédzser koromban lett néhány tetoválásom. Eddig nem igazán aggasztott a dolog, mert úgy gondoltam, hogy:

- nem nekik kell megfeleljek, hanem magamnak! Egy életem van, és szeretném azt úgy leélni, hogy boldog és elégedett vagyok magammal.

Nos most már lehet, hogy lesz vele probléma.

Az alkaromon van egy nagyobb iránytű (férfióra méretű, a lapockámon egy idézet, és az oldalamon egy kis ábra, a fülem mögött egy virág és a bokáimon egy-egy kis apróság.

A nyelvpiercingtől gondolom meg kell szabadulnom, akárcsak az orrpiercingemtől.

Szóval, segítséget kérnék.

Köszönöm!



2016. okt. 8. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen pszichológus szeretnél lenni? Mert az nagyon nem mindegy ebből a szempontból. Alapvetően egyáltalán nem kell ezt kizáró oknak tartanod, viszont a munkakörödtől, szakmai tevékenységeidtől és a leendő pácienseid/klienseid körétől eléggé függ, hogy hátráltat-e téged majd a tetoválás meg a piercing.
2016. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A személyiséglélektan tanárom pólója alól is kilátszik a hatalmas lángnyelv, vagy mi, de senkit nem zavar. Ha olyan klienshez megy, hosszúujjút vesz fel és kész. Klinikai szakpszichológus, Mindemellett tanít. Igaz, hogy egy pszichológus öltözködését, viselkedését viszonylag szigorú keretek közé kell skatulyázni, de szerintem ezek a tetoválások olyan helyen vannak, hogy az senkit nem fog zavarni. Ez ne tartson vissza (egy pszichológus hallgató- nekem is van olyan évfolyamtársam, akinek van tetoválása, sőt, én is szeretnék a közeljövőben).
2016. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Horthynak is volt egy nagy sárkány az alkarjára tetoválva, mégis először tengernagy lett, majd kormányzó :)
2016. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!