Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes 2016 végén xbox...

Érdemes 2016 végén xbox 360-at vagy ps3-at venni? Elég jó címek vannak rá.

Figyelt kérdés
Véleményeteket kérem.Ne sodorjuk ebbe a témába a pc-t és ne legyen itt ilyen xbox - ps háború.Köszönöm, normális válaszokat szeretnék.

2016. okt. 11. 18:20
 1/7 anonim válasza:
57%

Az attól függ, mivel játszottál eddig, mik az igényeid. Nekem ha nem lenne, biztos vennék.

Vétek kihagyni:

-uncharted 2-3

-beyond two souls

-the last of us

-god of war 3+ascension.

-heavy rain (ha megy az angol)

2016. okt. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
57%
Ja ezek ps3... Xboxal én nem foglalkozom.
2016. okt. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
57%

akkor csapatok némi xboxos gamet is (bár nem tudom exkluzívak-e)


Life is Strange

Crysis 1-2-3

Forza 4, Horizon 1-2

Syndicate

Halo 1-2-3-4-Reach


A játékokat vizslasd át, főként az exkluzív címeket. Ahol több az érdekes, azt válaszd.


Nekem Xbox360-am van, de vennék PS3-at is, mert tetszenek a Sony játékai is :D

2016. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy megy az angol hogy a játékokban megértem naggyából a story-t.Azon aggódtam hogy azt fogjátok mondani: nem éri meg mert már nem jelennek rá játékok ( csak kevés ) , de ez engem nem nagyon izgat.Nem vagyok valami multiplayer őrült, jobban szeretem a story-ra épülő játékokat nem a cod sorozatra gondolok hanem inkább az ac-re vagy hasonlókra.
2016. okt. 15. 16:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezért nagyon nem érdekelne ha leállítanák a szervereket.Ha single playeres játékokról van szó akkor melyiknek van a nagyobb választéka?Árban (játékok) van különbség?
2016. okt. 15. 16:22
 6/7 anonim válasza:

Single player inkább Sony, a multi meg az Xbox erőssége. The Last of Us, Uncharted, Heavy Rain, MGS4 és számtalan másik cím is (ez mind PS Exlusive) is inkább a történetre és kiváló játékmenetre épít, de sok multis cím is van rá természetesen, akár exclusive is (Killzone sorozat).


Ha single player experience a legfontosabb, akkor Sony. Ha a multiplayer, akkor Microsoft. De mindkettőnél vannak olyan címek, melyek miatt megéri őket megvenni. Én inkább PS3-al pártolok, mert az MGS4 és Uncharted csak azon van, melyek elképesztőek. De mondom, nem jársz rosszul egyikkel sem.


Amúgy kérdésre válaszolva, igen, megéri. Olcsó is. Én a jövőhéten veszek egy 360-at :)

2016. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még nyugodtan vegyél X360 vagy ps3-mat. Pl: ps3-ra rengeteg exkluzív játék van azokat is érdemes kijátszani.
2016. okt. 31. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!