Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnatok a Xantus Janos Ket...

Tudnatok a Xantus Janos Ket tanitasi nyelvu gimirol velemenyt mondani?

Figyelt kérdés

8.os vagyok es nagyon megtetszett ez az iskola de hallottam rola sok negativ velemenyt. Akik most jarnak oda nektek hogy tetszik a suli? Tarsasag milyen? Jol megtudjak tanitani a tananyagot? es hanyas atlaggal vesznek fel? Mert nekem nem tul eros (4,2) ettol mondjuk kicsit felek hogy ilyen atlaggal nem vesznek fel.

Es ott az 5.keruletben valami jo kollegium?:)


2016. okt. 11. 19:00
 1/2 anonim válasza:
szia! nekem irhatsz peivatban,bar meg csak szeptember ota jarok oda
2016. okt. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia, tudom, kicsit későn válaszolok, de én pont úgy voltam vele mint most te, rengeteg negatív dolgot hallottam róla, de én ide járok és se sznobokat nem látok, a tanárok se rosszak, és nem a ruha teszi az embert. Nagyon szeretem, és nagyon remélem nem befolyásolnak a válaszok, mert nem akarom hogy az legyen veled mint velem volt :D

Sok sikert hozzá! :)

2016. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!