Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már tapasztalatotok...

Volt már tapasztalatotok Istennel?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy valaki elmesélte nektek azt a történetet, hanem teljesen saját személyes tapasztalatotok?

Tehát meghallgatott már titeket?

Segített már nektek valamiben, amiben 100%-ig biztosak vagytok, hogy nem véletlen volt?


2016. okt. 12. 21:54
 1/5 Anonymus1986 válasza:

Ha a titok című filmet megnézed a youtube-on akkor választ kapsz mindenre.Bár az a vonzás törvényéről beszél, pozitiv gondolatokról,szugerálásról, de megemlitik Istennek létét is.

Hogy minden energia, te is az vagy sejtekből állunk és Isten úgy teremtette az embert, hogy benned van ,tehát mindenkiben ott van az isten úgymond ereje lelke aminek akarod úgy nevezed de benned is él.

És amikor kérdezed gondolatban magadat , kis idő után választ kapsz az Univerzumtól, Energiától, Istentől ahogy akarod úgy nevezed. Hitet nem térítettek a filmben mert Univerzumnak és Energiának nevezte el Istent.

TEhát Létezik ,de igazságosan teremtett mert mindenkiben ott van.

Érezni fogod, éld át tapasztald te is.

Ha hiszed hogy benned van, márpedig benned is, szeretet fog ellepni és a kérdéseidre választ kapsz.

Gondolatunkkal teremtünk, no persze nem úgy hogy egy elefántra gondolok és ott lesz.NEM

Itt érzelmi teremtésről beszélek: szeretet ,szerelem, boldogság, tudás, értelem, ezeket azonnal meg tudod gondolataiddal teremteni Isten erejével ami benned van.

De viszont vannak Olyan dolgok amiket cselekvés nélkül nem tudjuk megteremteni.

Egy Szóval Bennem él, benned, benne, bennük, bennetek,bennünk. Az az Energia létezik ami mindenkiben igazságosan él.Ezért szép az élet!

2016. okt. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

több olyan szituáció volt amikor segített. ha nem bánod nem írom le, mert örülök hogy túlvagyok rajta.


minden ilyen esetben én kértem hogy segítsen. ami funfact ebben hogy nem vagyok az a megszállott hívő és előfordult már hogy Istent szidtam, mert jellemzően azt gondoltam ő tehet mindenről. a segítség kérésnél mindig bocsánatot kérek a szidásaimért. (amiről kezdek leszokni)


nem csak hozzá szoktam hanem az angyalokhoz is. hogy pontosan melyikőjük szokott segíteni abban nem vagyok bztos.

2016. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm szépen a válaszát, a pap akit anno ilyesmiről kérdeztem szintén azt mondta, hogy a kérdéseimre furcsa módon fogok válaszokat kapni, tehát, vagy eszembe jut a válasz, vagy éppen hallok/olvasok valamit, ami utal erre, és erre is jön a válasz. Köszönöm szépen!


A másodiknak is szintén köszönöm a válaszát, örülök neki, hogy túl vagy a rossz dolgokon, s, hogy már nem szidod istent. :)

Köszönöm!

2016. okt. 13. 15:41
 4/5 anonim válasza:
Igen többször is előfordult, hogy odajött hozzám, ahogy imádkoztam, vártam rá. Volt, hogy észrevettem, hogy elkezdek megváltozni. És másnap már nem ugyanolyan volt a stílusom, hanem kedvesebb voltam, több volt a szeretet érzés, határozottság stb. Aztán volt olyan amikor szinte rámjött a nevetés és alig tudtam abbahagyni. Aztán volt úgy, hogy vártam rá és úgy megrázkódtam. többször is. Ezért keresem is a teljes áttörést, ahol végre teljes leszek Istennel.
2016. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2016. okt. 15. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!