Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayrol rendeltem és oktober...

Ebayrol rendeltem és oktober 1ig kellett volna jonnie, hogyan tudnam visszakapni az arat?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy paypalon irjak az eladonak vagy kerjek pénzvisszafizetest, de ezeket hogy kell? uj vagyok es nem nagyon ismerem meg ezeket

2016. okt. 13. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan érkezik? A becsült érkezési idő azért nem törvény vagy szabály, hogy ha október 1-et írnak akkor az megérkezik addigra, sokkal flexibilisebben kell venni. Főleg Kínából ahol a 45-60 nap az alap ami alatt még aggódni is felesleges.
2016. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért írhatsz az eladónak, de nem paypalon kell, hanem az ebayen van olyan, hogy contact seller. Lenyíló menüben van a my ebay résznél a rendelt áru mellett. Azt kell választani mjad, hogy kérdésem van az eladóhoz, oda kell írni, hogy nem kaptad meg. De legvalószínűbb, hogy azt fogják mondani, hogy várj még egy kicsit, hátha megérkezik. De ha nagyon erősködsz, akkor visszaadják az árát vagy egy részét, főleg ha olcsó dologról van szó és kínai cégekről. Ha magánszemály, akkor némileg más a helyzet, rajta múlik. Ha nagyon úgy látod, hogy reménytelen, nem foglalkozik veled az eladó, akkor írj majd az ebaynek, visszaadják a pénzt. Lehetőleg minél hamarabb, ne két hónap múlva.
2016. okt. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kinabol erkezik es irtam az eladonak koszonom. 19.ig kellene reagalnia. ha nem reagal akkor az ebaynek hogy tudok irni? egyebkent 5ezer forint ertekbe rendeltem, nem a legolcsobb
2016. okt. 13. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!