Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van annak valami spéci neve,...

Van annak valami spéci neve, amikor nem azokat jutalmazza a munkáltató béremeléssel, akik lojálisak a céghez és melóznak, hanem azokat, akik menni akarnak és így próbálja meg marasztalni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon?
2016. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 2*Sü ***** válasza:
Speciális neve nem tudom van-e. Ez túl összetett dolog ahhoz, hogy egy szóval nevezzük el. Hívhatjuk mondjuk motivációnak.
2016. okt. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagyis akik nem akarnak felmondani azokat nem kell moitválni?
2016. okt. 14. 12:23
 4/7 2*Sü ***** válasza:
#3: Abban nem, hogy az adott cégnél akarjanak dolgozni. Hiszen ők már úgy döntöttek, hogy maradnak, őket nem kell erről győzködni. A munkájukban lehet, hogy kell őket motiválni, hogy jobb munkát végezzenek, hogy jobban figyeljenek, stb… De ez már egy másik tészta.
2016. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom, hogy hogy hívják, azt, amikor jutalmazzák azt, aki elmegy a cégtől minél előbb. Több neve is van: állásinterjú, új állás, előrelépés.


Nekünk megmondták: aki nálunk marad azok a lusta emberek.

2016. okt. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor én is beadom a felmondásom, hátha jól megmotiválnak...
2016. okt. 15. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Két haverom kapott állajánlatot és azt mondta a főnökének, hogy fizu emelést kér, mert van egy új állás, ami többet ad. Az egyik megkapta az emelést, 150 bruttó a másik megkapta az új állást +100 bruttó. Az első fele annyit tudott szakmailag, mint a másik.
2016. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!