Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy fiúba...

Szerelmes vagyok egy fiúba aki észre se vesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és még nem volt barátom.Kiszemeltem a suliban egy srácot akivel mindennap össze futok.Én mindíg mosolyogva köszönök neki de ez már kínos mikor egy nap ötször összefutunk.Arra várok hogy egyszer leszólít vagy valami ilyesmi.Habár egyszer kölcsönkérte a tollamat még sem nagyon akarat velem beszélni mikor leszólítottam mondván siet!Segítsetek! Mit tegyek?

Lilly(Budapest)



2016. okt. 13. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Jártok együtt órára? Hol szólítod le, csak úgy random a folyósón?
2016. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Felettem jár 2 évvel.A folyosón összefutunk!

Gondoltam arra is hogy szerelmet vallok neki de nem mernék és több mint valószínű hogy nemet mondana.

2016. okt. 13. 20:29
 3/7 anonim válasza:
Ha összefutsz vele a folyóson, akkor hívd félre, és kérdezd meg tőle hogy van e kedve iskola után beszélgetni, elmentek sétálni például, és ott jobban megismered, és persze ő is téged :)
2016. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én hívjam el randizni?Amúgy annyira nem rossz ötlet csak a fiúknak kéne kezdeményezni.Nem tudom hogy van e merszem.Továbbra is várom az építő jellegű hozzászólásokat.
2016. okt. 13. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig, ha akarsz tőle valamit... tudod, egyenjogúság van.
2016. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
A legnagyobb hülyeség amit elkovethetsz az hogy leszólítod! Szerelmesnek lenni olyas valakibe akit nem isersz is bizar, de mindenkivel megesett. Nő vagy nem lehetsz alázatos, emelt fejjes és önbizalommal kell látnia. Nem teheted meg hogy ismeretlenül rá mosolyogsz. Mi valazstunk férfit, ők csekeszenek. Gondolom ő az iskola egyik leghelyesebb fiúja. Dzamitasaim szerint 1:1000000 hogy összejön amit szeretnél. De mondom ha barmit is teszel, önbizalom, elégedettség, határozottság!ha barmit mondasz gondold meg 3x. És fontold meg. :) időd mint a tenger, nem szalad el senki. Ha elbukod.. 1 honap es banod h tetszett. :)
2016. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Neharagudj ha olvashatatlan némelyik szó. Ittam
2016. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!