Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Falási rohamok...

Mit csináljak? Falási rohamok törnek rán, állandóan éhes vagyok

Figyelt kérdés
Nyáron leadtam 10kg, fokozottan kevesebbet ettem, most suli van, megint kezdek egyre tobbet enni, és este-delutan majd meg őrülök annyira éhes vagyok, és bármit találok megeszem.
2016. okt. 19. 19:05
 1/1 anonim válasza:
Nekem is vannak falási rohamaim, nagyon félek az elhízástól, ezért ezeket szoktam csinálni: csinálok egy tál zabkását, és közvetlen mielőtt nekikezdek megiszom egy fél liter vizet, majd félbehagyom az evést, még egy fél liter víz, és mehet tovább a zabálás, ezt minden egyes tál ételnél meg lehet csinálni, és nem csak édességgel. Egyet mondok, ha eleget iszol kaja közben, és elég gyorsan, tehát nem egy-egy kortyot, hanem egyhúzásra, akkor utána már nem nagyon lesz kedved enni, mert egy, tele leszel, kettő, hányingered lesz. A másik amit csinálni szoktam az, hogy miközben csinálom a kajám, elmegyek a konyhából, pl amíg fő a tészta, és így nem kívánok rá még egy kis csokira vagy kekszre. A harmadik, hogy egyáltalán nem megyek a konyhába, ha megjön az étvágyam. A negyedik pedig, hogy undorító dolgokat keverek össze és azt eszem, de úgy, hogy kényszerítem magam rá, hogy elfogyasszam. tényleg elmegy az étvágyam egy mazsola-paradicsom szósz, vagy egy mustár-banán kombótól.
2017. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!