Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha postán az eladónak előleget...

Ha postán az eladónak előleget küldök akkor mitől lesz biztos, hogy fel is adja a csomagot?

Figyelt kérdés
Leginkább Ukrajnaiak válasza fontos(mert csak Ukrajnán belül mozogna a csomag). Ezt még nem tudom,hogy megy utánvéttel már vásároltam,hogy az eladó feladta és a postán kifizettem a termék árát és a postaköltséget,de előre még nem küldtem. Aki tudja írja meg,hogy lehet-e tudni valamiből tehát,hogy az eladó feladja a csomagot. Átveheti a pénzt anélkül,hogy elküldené a csomagot? Minden infó jól jön. Köszi.

2016. okt. 20. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
semmiből, és igen átveheti a pénzt, hisz elküldöd neki.
2016. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs rá valami mód,hogy addig ne vehesse át,mint mikor az eladó küldi neked utánvéttel?
2016. okt. 20. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2016. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eloleget maganszemelynek SOHA nem fizetunk. Ha esetleg nemkuldi el a termeket, es mondjuk a Krim-felszigeten van (vagy ezt hazudja magarol), hogy mesz utana???
2016. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*nem kuldi
2016. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van köszi mindenkinek. Csak annyi,hogy tetszik,amit árul és nem nagy előleget kér,hanem annyit ami fedezi a postaköltséget,de akkor sem bízok az előre utalásban. Oda-vissza kellene működtetni,hogy addig ő se vehesse át míg nem adja fel,bezzeg nekem ki kellett fizetni addig nem adták ide. Simlisek azért a postán is.
2016. okt. 20. 15:04
 7/9 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodok még,hogy teszem fel elküldöm az előleget és akkor ugye felszámítanak valamennyit,hogy elküldjem pluszba aztán mikor tegyük fel elküldi a csomagot fizessem ki a terméket plusz megint a postaköltséget,hogy azt is elküldjék. (Vagy most keverek valamit?) Mert ugye, amit elküldtem abból csak azt fogja fedezni,hogy ő feladja és így ne legyen vesztesége,ha átverném(amit nem teszek,de ő erre számol).
2016. okt. 20. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:

posta egy szolgáltatást nyújt miszerint elviszi a csomagod A pontból B pontra, nem igen érdekli, hogy mi van benne (persze van szabályzatuk erre).


Ha nincs kifizetve a szolgáltatás díja, akkor nem veheted igénybe, ennyi.

2016. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom.
2016. okt. 20. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!