Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj hogy ennyit hiányoztam?

Baj hogy ennyit hiányoztam?

Figyelt kérdés

Oktober van. Es már több mint 2 hetet hiányoztam..1 hetig beteg voltam. Többször csak nem mentem be olyan indokokal amit a szüleimnek mondtam hogy :a suliba matek versely van ezért nem kell bemenem,vagy elmegyek a "suliba" kozbe csak setalok azt azt elmondom h haza kültek stb. Ma perpillanat itthon fekszek

6:54 van és remélem h apám késön jönn haza ilyen 9kor..szerintetek baj h már ennyit hiányoztam 7.kes vagyok 14/L



2016. okt. 21. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj nem lehet, amíg itt van Tesco, mindig is szükség lesz polcpakolóra meg bevásárló kocsi összegyűjtőre. Csak így tovább!

És Angliában még unikornis idomár is lehetsz!

2016. okt. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

MOST MÉG kijavíthatod ezt.

Szerezd meg az összes tananyagot, esetleg tanulj valakivel, ha magadtól nem megy.

2016. okt. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jó tanuló vagyok hozzá tenném,és mindent bepotolok.
2016. okt. 22. 08:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha látszik rajtad, hogy mindent be akarsz pótolni, és nem hiányzol többet, akkor félévre elfelejtik az eddigieket.
2016. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!